3/10/2017 12:33:00 PM

Equilibra- Kojąca emulsja z tlenkiem cynku (10%) 0m+ 100 ml

Dzisiaj słów kilka o kolejnym produkcie Equilibra. Kojąca emulsja z tlenkiem cynku (10%) 0m+ 100 ml, to bardzo dobry krem pod pieluszkowy, ale i nie tylko. Wiadomo dzieci, jak to dzieci nie zawsze pozwolą sobie pomóc w toalecie, nie zawsze więc dokładnie oczyszczą pupę po skorzystaniu z toalety i odparzenie murowane, ten krem sprawdzi się także w takich sytuacjach.  

Mój Filip od 2,5 miesiąca walczy z uczuleniem, w tym okresie jego pupa jest wyjątkowo delikatna i ciągle odparzona, kojąca emulsja sprawdza się idealnie.
 

Łagodzi podrażnienia i zapobiega powstawaniu nowych. Jego lekka konsystencja sprawia że nie jest brodzący jak inne kremy z tlenkiem cynku. Nie powoduje żadnych uczuleń, tylko je łagodzi. W 97% składa się ze składników pochodzenia naturalnego.
Krem ładnie się rozsmarowuje i wchłania, nie jest brodzący o ile użyjemy go z rozsądkiem;) Przyspiesza gojenie się skóry, łagodzi nieprzyjemne pieczenie skóry odparzonej, koi.
Jest naprawdę dobrym kremem. Ja osobiście od urodzenie Filipowi stosowałam jeden krem, bo żaden inny nie pomagał nam w walce z odparzeniami, a jeśli już pomagał to krótkotrwale, kojącej emulsji od Equilibra używamy już ponad miesiąc i jak dotąd działa i łagodzi skutecznie każde podrażnienie.
Ja jestem bardzo zadowolona, dlatego polecam Wam go i zapraszam do Equilibra oraz na ich Facebooka.

7 komentarzy:

 1. Dobrze wiedzieć :) my co prawda nie mamy problemó z uczuleniami i podrażnioną skóą ale i tego nie unikniemy w 100% dobrze wiedzieć po co sięgnąć

  OdpowiedzUsuń
 2. Dla moich dwóch smyków będzie przydatny i to bardzo :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Używałam wiele kremów, ale część z nich brudziła. Muszę ten wypróbować

  OdpowiedzUsuń
 4. Wiele pożytecznego można wynieść z takiego kremu. Dlaczego ja go wcześniej nie znałam :( obyłoby się bez sterydowych maści :(

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 WYCHOWUJE I TESTUJE , Blogger