4/24/2017 02:25:00 PM

Dolina Czerska- Sok Jabłko- truskawka

Sok naturalny 100%, tłoczony NFC. Sok pozbawiony sztucznych konserwantów, barwników, cukru. Sok, który podbił serce moje 3latka na tyle, że objeździłam pół miasta by znaleźć taki sam sok- sok jabłkowy Dolina Czerska.

Sok pięknie pachnie jabłkami i truskawkami, jest smaczny, słodki, naturalnie mętny. Nie jest jak te inne soki  klarowny, jest mętny jasno różowawy od truskawek. Sok zamknięty we worku z kranikiem, a następnie w kartonik, to idealne rozwiązanie dla dużej rodziny, ale i też dla rodziny ceniącej na co dzień zdrowie. Sok łatwo nalać przy pomocy kranika do każdej butelki czy szklanki. Przyciskamy nalewamy puszczamy kraniki i nic nam nie kapie, nic się nie marnuje. Przyznam, ze nawet wygodniejszym rozwiązaniem dla mnie jest taki kranik niż butelka . 
Sok na tyle smakował mojej rodzinie że zniknął po około 1 dniu od otworzenia, więc tak naprawdę nie zdążyłam sprawdzić czy może dłużej postać po otwarciu, ale skoro kranik jest tak szczelny, to wydaje mi się, że bez obaw sok może stać w temperaturze pokojowej.


Sok z Doliny Czerskiej jest naprawdę smaczny i dlatego polecam Wam go i zapraszam do Doliny Czerskiej oraz do odwiedzenia ich na Facebooku.

7 komentarzy:

  1. mniam nie piłam o takim smaku jabłko-truskawka może byc super poiłączeniem :P

    OdpowiedzUsuń
  2. Nawet nie piłam o tym smaku muszę go wypróbować :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Mam przeczucie, że i w moim domu szybko by się skończył.

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 WYCHOWUJE I TESTUJE , Blogger