4/26/2017 07:15:00 PM

Equilibra- Delikatne mydełko do rąk i twarzy No Tears 0m+ 250 ml

Mój syn to mały czyścioch i to mega czyścioch. Kapnie mu na rękę woda i już leci myć łapcie, nie wspomnę, że po zabawach na działce kilka razy wracałam z wyjącym (nie płaczącym bo mój syn jak się uprze to wyje- bez łez tylko słychać wycie jak syrena;)) synem, bo raczki nie były idealnie czyste. Dlatego tez bardzo mnie cieszy, że poznać nam dane było mydełko do rąk i twarzy od Equilibra.


Mydełko jest przede wszystkim delikatne, dlatego mogę umyć dziecku i raczki i buźkę, nie obawiam się o uczulenie o szczypanie itp. Po drugie mój mały dzidziuś przestał jakiś czas temu nim być i wszystko chce koniecznie robić sam, bo wtedy ponoć robi najlepiej. Dlatego bardzo podoba mi się też konsystencja mydełka. Nie jest bardzo rzadkie, ale nie jest też gęste, a co za tym idzie łatwo go zmyć, więc nie stoję nad głową syna i nie pilnuje czy dokładnie zmył mydełko.


Mydełko ładnie się pieni, a dzięki poręcznemu opakowaniu nawet najmłodszy brzdąc sobie poradzi. Mydełko leje się wprost na dłoń, nie jak w innych dozownikach obok albo po opakowaniu.

Mydełko pachnie aloesem, ma bardzo delikatny zapach, ale za to świeży i przyjemny. Rączki są czyste, skóra gładka.  Nie uczula ani skóry na dłoniach, ani nie uczula buźki. Ja Bardzo polubiłam to mydełko dla syna, bo NIE ZAWIERA SLES I SLS oraz NIE  ZAWIERA PARABENÓW, BARWNIKÓW I WAZELINY.

Dla mnie to bardzo ważne i dlatego zdecydowanie polecam Equilibra oraz zapraszam do nich na Facebooka.

6 komentarzy:

Copyright © 2016 WYCHOWUJE I TESTUJE , Blogger