4/26/2017 01:49:00 PM

Stella Premium- Woreczki domowe 2 x 30 2L + 4L - box

Woreczki w dwóch rozmiarach to bardzo przydatne rozwiązanie i do tego bardzo praktyczne:)
Zazwyczaj kupując woreczki musiałam kupować 2 opakowania, jedne mniejsze- na kanapki, drugie większe na pakowanie jedzenia. Zajmowały więc sporo miejsca , a i tak myliłam sobie opakowania i denerwowałam bo wyciągnięte woreczki bałaganiły mi szafkę.  Mając w domu Woreczki domowe od Stella, mam porządek w szufladzie, nie zajmują dużo miejsca i zawsze wiem , z którego oczka wyciągać woreczki jakiego rozmiaru.
Woreczki domowe w dwupaku od Stella mają dwa rozmiary. Mniejsze 2litry i większe 4 litry. Woreczki są bardzo mocne, dlatego jak wykorzystywałam te większe do pakowania resztek z obiadu, w tym kości.
Woreczki ładnie się wyciąga z oczek, nie wyciąga się ich kilka na raz, zawsze pojedynczo, dlatego zawsze w szafce jest porządek. Woreczki w dwóch rozmiarach w jednym opakowaniu to naprawdę bardzo praktyczne rozwiązanie. Zajmują mniej miejsca, sa ładnie opisane, dlatego nie trzeba tracić czasu na szukanie odpowiedniego rozmiaru woreczków. Woreczki są bardzo trwałe, dlatego zdecydowanie je Wam polecam i zapraszam do Stella Premium oraz na ich Facebooka.

8 komentarzy:

 1. oj tak dobre rozwiązanie zawszłaszcz że ja tez woreczki uzywam do wszystkiego :) przydałoby sie jeszcze mieć wyciaganei ich w pojedyńczych szt jak np chusteczki :P

  OdpowiedzUsuń
 2. o takich nie widziałam jeszcze z chęcią poznam, ja kupuje większe i tym sposobem jak mam coś mniejszego jest problem :(

  OdpowiedzUsuń
 3. Jeszcze takich nie miałam 2 rozmiary w jednym opakowaniu.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ciekawe rozwiązanie w kuchennym zaciszu

  OdpowiedzUsuń
 5. Fajne :-) ja mam 2 odrębne opakowania po 1000 sztuk które zajmują multum miejsca :(

  OdpowiedzUsuń
 6. super zestawienie, takie dwa w jednym :)))

  OdpowiedzUsuń
 7. woreczki są potrzebne w każdym domu

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 WYCHOWUJE I TESTUJE , Blogger