4/24/2017 02:20:00 PM

Equilibra- Szampon aloesowy

Dzisiaj chciałabym Wam powiedzieć słów kilka o szamponie aloesowym, jaki otrzymałam od Equilibra.
Przyznam się Wam od razu, że od dłuższego czasu przerzucałam szampony, poszukując tego dobrego, sprawdzonego, skutecznego. Przeszłam trochę jak przez piekło, bo piekło mnie w głowie i to dosłownie. Producenci obiecują, że nie ma SLS SLES itd, no właśnie obiecują, ale w praktyce moja skóra głowy przeżyła piekło. Kupiłam szampon jednej ze znanych marek (nie będę pisać jakiej) użyłam i gdy tylko włosy zaczęły schnąć (nie używam suszarki) skóra głowy zaczęła mnie piec, swędzieć i czułam się niczym jak gdybym miała wszy- dosłownie. Poleciałam umyć głowę woda po raz 3. Na szczęście już 2 dnia miałam w domu Szampon aloesowy od Equlibra. Głowa swędziała jeszcze przez 4 dni, ba porodziły się na skórze jakieś krosty, na szczęście dzięki aloesowi zawartemu w szamponie szybko się zagoiły i zniknęły, tak samo jak i sama alergia.Szampon aloesowy jest bardzo delikatny, delikatnie myje, włosy nie są przesuszone po nim i dobrze, łatwo się rozczesują. Po około miesiącu używania szamponu początkowo dzień w dzień, teraz co drugi dzień moje włosy stały się mocniejsze, ładnie lśnią i łatwo się układają, już nie ma niesfornych włosów we wszystkie strony puszących się. Szampon nie zawiera SLS i SLESów, bez parabaenów, silikonów,  soli. Szampon jest wydajny, bo i skuteczny. Odkąd go używam nie muszę myc włosów codziennie, myję je co 2 dni. To też wpływa na kondycje włosów. Dzięki zawartemu ekstraktowi z siemienia lnianego oraz wyciągu z pokrzywy moje włosy stały się mocniejsze, jakby grubsze. Zdecydowanie widoczne jest to podczas porannego szczotkowania włosów. Nie ma już kłębków włosów do wyrzucenia, pojawiają się pojedyncze włosy jedynie.
Zdecydowanie jestem nim zachwycona, już dawno nie miałam tak dobrego szamponu. Polecam Wam z czystym serce i zapraszam do zapoznania się z ofertą Equilibra oraz do polubienia ich na Facebooku.

8 komentarzy:

 1. super :) Jak dobrze że ja nie mam wiekszych problemó z szamponami :/ oczywiście nie ażdy mi pasuje ale problemy dotycza raczej że sie przełuszczają niż swędzi czy piecze skóra choc i takie sie znajdą :/

  OdpowiedzUsuń
 2. mam w planie jego zakup :) dziękuję za opinię

  OdpowiedzUsuń
 3. Aloes jest to jeden z moich ulubionych składników w kosmetykach :)

  OdpowiedzUsuń
 4. coś dla mojej niesfornej fryzurki :)))

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 WYCHOWUJE I TESTUJE , Blogger