4/19/2017 01:46:00 PM

Stek- Rol- Makrela w sosie pomidorowym i Flądra w sosie pomidorowym

Te dwie konserwy łączy sos pomidorowy, dwie różne ryby i dwa różne smaki, ale obie bardzo smaczne, ryba soczysta i miękka, nie trafiły mi się ości.


Konserwa o pojemności około 170 gram, w własnym otwieraniem, to bardzo praktyczne rozwiązanie dla kogoś takiego jak mój mąż-kierowca. Nie zawsze ma się czas i głowę do myślenia o otwieraczu, a w trasie w czasie postu chciałoby się zjeść coś pożywniejszego. Zdecydowanie polecam wtedy konserwy EvraFish. Są one smaczne, w konserwie nie znajdziemy jedynie masy sosu, ale przede wszystkim smaczną rybę z dodatkiem sosu, który stanowi dopełnienie smaku ryby.

Flądrę próbowałam chyba pierwszy raz w życiu, nie jestem tego pewna, ale tak mi się wydaje i muszę przyznać że bardzo smaczna ryba. Makrele do tej pory jadałam jedynie wędzoną, a ta z puszki jest bardzo smaczna, nawet bardziej mi posmakowała niż wędzona. Konserwy są idealnie doprawione, ryby nie są przesolone, są kruche i łatwo się je dzieli, nawet w puszcze. 


Konserwy łatwo się otwiera nie brudząc przy tym rąk. Ryby w konserwie jest naprawdę dużo, tyle ile pomieści puszka, a nie jak w przypadku sporej części konserw tyle ile pomieści puszka po dodaniu uprzednio sosu.
Mnie one bardzo posmakowały dlatego zdecydowanie jeszcze nie raz po nie sięgnę i Wam polecam :) I zapraszam do Stek-Rol oraz na ich Facebooka.

7 komentarzy:

 1. super :) smaka mi narobiłas jak takie uwoelbiam ale ości juz nie wieć wiem co kupić :P

  OdpowiedzUsuń
 2. Narobiłaś mi teraz wielką chęć na ich spróbowanie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zdjęcia tak realistyczne, że ja mnie coś zaczęło w brzuchu burczeć.

  OdpowiedzUsuń
 4. i tylko chlebek do tego i kolacyjka gotowa ))

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 WYCHOWUJE I TESTUJE , Blogger