4/07/2017 10:04:00 PM

Mammutico Zestaw klocków Mammutico™ „Kuferek Podróżny”

Zestaw jaki otrzymaliśmy od Firmy Mammuti Co. Sp. z o.o. to Kuferek Podróżny.
Składa się on z 18 klocków w 3 kolorach. Klocki są wykonane z bezpiecznej pianki, dzięki czemu nadają się już dla najmłodszych dzieci. Klocki te są bardzo trwałe, przyznam się bez bicia syn porozrzucał przed snem wszystkie klocki po pokoju, mama szła po ciemku i nadepnęła, ale nic im się nie stało. Klocki nie zmieniają kształtu, nie odkształcają się po nadepnięciu moim, czy po siadaniu na nich przez mojego syna. 
Klocki wydają się zwyczajne, zwykłe sześciany i pewnie wielu z Was pomyśli jak ja, że syn obejrzy i zostawi, bo to za prosta zabawka dla niego. Myliłam się klocki są miękkie i dlatego tak chyba przyciągają mojego syna, bo bawi się nimi na różne sposoby, układa toy, układa wierze i wymyśla wiele innych zabaw z użyciem klocków.
Do tego klocki zapakowane są w tekturowe pudełko, dzięki któremu ich przechowywanie jest proste, a do tego świetnie sprawdzi się na czas podróży. Tymi klockami dziecko może bawić się podczas jazdy samochodem i bez obaw nimi nie narobi hałasu uderzając o szybę, czy rzucając po samochodzie nikogo to nie zaboli;)


Niestety w obecnej ofercie nie znajdziecie Kuferka Podróżnego do kupienia. Za to znajdziecie bogata ofertę dla szkół przedszkoli i klientów instytucjonalnych. Moim zdaniem takie zestawy świetnie sprawdzą się też dla osób z dużym ogródkiem. Tylko popatrzcie jakie cuda mogą wyczarować dzieci z obecnie dostępnych w ofercie klocków. Zdjęcia zapożyczone ze strony producenta. 
Zdecydowanie polecam
Mammutico oraz zapraszam na Faceboka.

7 komentarzy:

 1. wyglądają świetnie mojemu by sie przydało o ile by przetrwały jego zęby nawet drewniane podgryza :P

  OdpowiedzUsuń
 2. ale bajeranckie klocki w takim kuferku podróżnym :))

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo fajne i pomysłowe takie klocki, które są bezpieczne nawet podczas podróży.

  OdpowiedzUsuń
 4. fajna sprawa z tymi klockami wielka szkoda że nie można już ich kupić

  OdpowiedzUsuń
 5. Ciekawe są niby takie proste a jednak z nimi zabawa na całego :) Moja dwójka na pewno by się z nich ucieszyła :)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 WYCHOWUJE I TESTUJE , Blogger