7/07/2015 10:35:00 AM

Anglobe- globus trasami odkrywców podświetlany


Dzisiaj chciałabym Wam polecić bardzo ciekawy sklep ANGLOBE, kupicie tam globusy w każdym rozmiarze, ale i też różnego rodzaju.

Dzisiaj chcę Wam pokazać jeden z tych, które urzekły mnie- globus podświetlany trasami odkrywców.

 

Co prawda mój synek jest jeszcze za mały, żeby się z globusem uczyć, ale wieczorkiem, kiedy go zapalam mój syn szaleje . Dotyka każdego miejsca na globusie i pokazuje i czeka na odpowiedz.
 

Globus mimo, że się świeci nie ma żadnych ograniczeń do kręcenia ;) Tak więc Filip kilkanaście razy dziennie kręci i kręci. Na globusie zaznaczeni sa wielcy odkrywcy , tacy jak Krzysztof kolumb, czy Ferdynand Magellan. Zaznaczone są tez trasy skąd i dokąd dotarli wielcy odkrywcy. 

 

Globus bardzo przyda się w okresie szkolnym, na pewno łatwiej będzie mi odpowiadać na pytania, o odkrywców, z pomocą globusa.
 

Podświetlany globus to też fajny gadżet na wieczorne opowieści o wielkich odkrywcach nieznanych lądów, na pewno nada takim opowieściom dodatkowego klimatu tajemniczości i wielkiego zaciekawienia.
 

Globus może także posłużyć jako lampka nocna dla dziecka, bardzo ładnie i delikatnie oświetli pokój dziecka wieczorową porą. 

 

Globus jest bardzo solidny, pamiętam jeszcze mój globus, jak mój tata musiał go kleić bo podczas kręcenia pękł na pół. Globusy od ANGLOBE są trwałe i wykonane perfekcyjnie wręcz. 


Dzięki mojemu globusowi mogę zabrać synka w krainę nieznanych lądów , opowiedzieć o wielkich odkrywcach i zobrazować mu ich trud w poszukiwaniu nieznanych lądów.

 

Mój globus ma naniesioną mapę polityczną w skali 1: 50 000 000, średnica kuli globusa wynosi 250 mm, Jak dla mnie jest to ta idealna wielkość, którą bez problemu mogę wszędzie postawić , a i w przyszłości na biurku u synka nie zajmie za dużo miejsca, ale i nie będzie za mała, by się mógł rozczytać. 

 

Globus trasami odkrywców to świetny pomocnik w nauce nie tylko geografii, ale i historii. Niektóre dzieci szybciej zapamiętują informacje, jeśli ktoś im je zobrazuje, a zwykłe mapy dla dzieci czasem są nudne, banalne, taki globus na pewno zachęci każdego dzieciaki do zapoznania się z jego zawartością (tym co na nim jest naniesione)


Od pierwszego wyjęcia z pudełka globus stał się moim ulubieńcem, uważam, że to rewelacyjny sposób na naukę dla dzieci, a i my dorośli szybciej przypomnimy sobie szkolne informacje przy użyciu tego globusa. 

 

Taki globus to tez nie lada gadżet dla podróżników, fanatyków historii czy geografii. Na pewno pięknie wyglądać będzie np. nieco większy na drewnianej już podstawie globus trasami odkrywców w gabinecie. 


 

Zapraszam Was do odwiedzenia sklepu internetowego ANGLOBE i do polubienia ich na facebooku. Mają mnóstwo ciekawych propozycji na globus dla każdego :)

6 komentarzy:

 1. Miałam w dzieciństwie globus Co. Prawda nie podświetlany ale miałam To super sprawa Nie wiem czemu nie kupilam swoim dzieciom Ten tutaj jest wspaniały Pięknie się świeci Bardzo mi się podoba

  OdpowiedzUsuń
 2. Miałam w dzieciństwie globus Co. Prawda nie podświetlany ale miałam To super sprawa Nie wiem czemu nie kupilam swoim dzieciom Ten tutaj jest wspaniały Pięknie się świeci Bardzo mi się podoba

  OdpowiedzUsuń
 3. Mój globus jeszcze stoi u mnie choć jest już nieaktualny ;) Wspaniale że może też służyć jako lampka nocna,jest świetną pomocą naukową jak dla mnie to bomba ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. jeszcze takiego swiecacego nie widziałam bardzo fajny i przydatny ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. ciekawy pomysł na prezent dla dziecka,dość przydatny i fajnie się prezentuje

  OdpowiedzUsuń
 6. Moi synkowie już parę razy wspominali, że chcieli by globus, choć w szkole jeszcze go nie potrzebują. Ja nie mogłam się zdecydować jaki globus kupić, ale teraz chyba się w końcu zdecyduję an jakiś taki podświetlany :) Cudnie wygląda ten globus.

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 WYCHOWUJE I TESTUJE , Blogger