7/20/2015 10:38:00 AM

Fanex- sos barbecue

Dzisiaj chciałabym Wam przedstawić moją propozycję sosu do potraw z grilla. Zwłaszcza jeśli kto tu jest fanem barbecue.

Sos Barbecue jest chyba jak dotąd jedynym, którego próbowałam i który może spokojnie zastąpić typową przyprawę do grillowanego barbecue. Pisze to, ponieważ miałam "przyjemność" próbować takich sosów, które smakowały raczej jak zwykły ketchup a nie sos barbecue. Sos ten ma specyficzny smak, za którym nie wszyscy muszą przepadać, ale naprawdę warto mieć butelkę sosu barbecue do grillowanych żeberek, bo idealnie dopełnia ich smak.


To co deklaruje producent, na swojej stronie, to w 10% prawda. Suszona śliwka i zapach dymu z ogniska czuć od pierwszego otwarcia, na tyle że kiedy otworzyłam sos w domu, później sama się złapałam i szukałam czy coś mi się nie pali w domu :)Sos barbecue idealnie uzupełnia smak grillowanej kiełbaski, żeberek, szaszłyków, a mnie smakuje najlepiej z kęskami piwnymi. No i na pewno sosu nie da się pomylić, z żadnym innym, bo już sam kolor, intensywny i ciemny mówi nam, że nie może to być np. ketchup. Choć wątpię, by ktoś nie poczuł jego zapachu- nawet na świeży powietrzu, przy grillu. Przyznać muszę, że kiedyś nie przepadałam za sosem barbecue, teraz wykorzystuje go nie tylko do dań z grilla, ale np. do kurczaka a'la KFC świetnie się z drobiem uzupełnia smakowo, bo nadaje niepowtarzalnego smaku i aromatu drobiu.Dlatego z czystym sumieniem zachęcam miłośników grillowania do odwiedzenia sklepu Fanex i skorzystaniu z atrakcyjnych cen:). Zachęcam także do śledzenia ich na FB.

5 komentarzy:

  1. Lubie sosy barbeque Kupiec kulka sosów ale nie wiem gdzie Poszukam w Tesco moze

    OdpowiedzUsuń
  2. Rzeczywiście sos barbecue ma swój specyficzny smak ale idealnie będzie pasował właśnie do mięska z grilla.Warto go spróbować.

    OdpowiedzUsuń
  3. musi być pyszny tak jak pozostałe sosy fanex,idealny do karkóweczki z grilla

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 WYCHOWUJE I TESTUJE , Blogger