7/21/2015 09:58:00 AM

Wydawnictwo MD- Borsuk


Kolejną niezwykłą książeczką , jaką otrzymałam od Wydawnictwa MD jest bajeczka pod tytułem BORSUK. 


 
 
Książeczka oprawiona jest w twardą, lakierowaną okładkę. Co znacznie wydłuży jej czas "życia". Książeczka bogata w piękne ilustracje, które obrazują przebieg zdarzeń opisanych w bajce. Bardzo ciekawy tekst bajki spisany w formie wierszyka. Bajka opowiada o borsuku, który pomaga innym zwierzątkom z lasu. Konstruuje dla nich przeróżne wynalazki, jednak któregoś dnia okazuje się, że nie potrafi pomóc jednemu ze zwierzątek, bo nie potrafi skonstruować wynalazku, który byłby lepszy od samego zwierzęcia. Morał bajki jest taki, że żaden wynalazek nie jest w stanie zastąpić zwierzątka.
Bajka przypadnie do gustu maluszkowi i starszakowi. Bajka jest w zupełności bezpieczna, nie zawiera żadnych tekstów, które obrazowałyby przemoc (niestety coraz jej więcej w naszym życiu). Test bajki oddzielony jest ramką na każdej ze stronic, więc łatwo i przyjemnie się ją czyta, a dzieci chętnie jej słuchają. Mój synek uwielbia Borsuka, chociaż czytałam mu go już parę razy, to zawsze słucha z takim samym zainteresowaniem jak za pierwszym razem. Ilustracje to chyba podstawa dobrej książki dla dziecka, bo i te maluszki i te juz nieco starsze dzieci uwielbiają oglądać obrazki, a w książeczce BORSUK ilustracje są przepiękne i zaciekawią każde dziecko.  

Polecam Wam serdecznie to wydawnictwo, bo mają naprawdę świetne książeczki dla dzieci, za niewielkie pieniążki. 


 

Zapraszam do odwiedzenia strony wydawnictwa MD oraz na facebooku.

4 komentarze:

 1. Naprawdę piękne wykonanie Strona zasluguje na polubienie Odwiedzę na pewno

  OdpowiedzUsuń
 2. piekna ksiazeczka w twardej oprawie i świetne obrazki :) napewno do nich zajrzymy

  OdpowiedzUsuń
 3. Książeczka świetnie się prezentuje.Mój synek tylko przegląda obrazki ale jak podrośnie to wrócimy do niej ponownie i będzie uczył się z niej czytać ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. książka prosta a jakże niezwykła,ciekawa kolorowa mi się bardzo podoba

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 WYCHOWUJE I TESTUJE , Blogger