7/21/2015 01:33:00 PM

Wydawnictwo MD- Zając MaurycyChciałabym Wam polecić kolejną z półki wydawnictwa MD książeczkę dla dzieci pod tytułem Zając Maurycy.

 

Książeczka oprawiona w twardą i lakierowaną okładkę, to zdecydowany plus jak dla mnie, bo zdecydowanie i lepiej sie ją czyta i układa, czy nawet zabiera w podróż bez obaw że się pogniecie okładka.
 


Książeczka przepięknie ilustrowana z bardzo wesołym, wręcz komicznym tekstem bajeczki. Bajeczka opowiada o zającu Maurycym- tchórzliwym szaraczku, który pewnego dnia postanowił, że przestanie się bać, jeśli zostanie innym zwierzęciem, jednak podczas próśb pokazania mu jak to jest być np niedźwiedziem zajączek grymasi na jedzenie. Zrezygnowany wracając do swojego domku napotyka lisa i dopiero podczas ucieczki poznaje swoje prawdziwe zalety. Książeczka jest bardzo ciekawa i w zupełności bezpieczna dla dzieci, nie zawiera przemocy, a jedynie pokazuje, by nie skupiać się na swoich słabościach, tylko na zaletach. 
Jeśli jesteście zainteresowani książeczką polecam odwiedzić stronę wydawnictwa MD oraz zapraszam do polubienia na facebooku.

5 komentarzy:

 1. Kolejna piękna i ciekawa książka :)

  OdpowiedzUsuń
 2. W TV w bajkach tyle niewłaściwych treści To książk są alternatywa Podoba mi się bardzo Bez przemocy tak jak być powinno dla dzieci

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękna książeczka,ciekawa,kolorowa,kartki są dobrej jakości z pewnością spodoba się każdemu dziecku.

  OdpowiedzUsuń
 4. lubie takie książeczki bawią,uczą pieknie się prezentują i nie będą zbierały kurzu na pólce tylko chętnie czytane

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 WYCHOWUJE I TESTUJE , Blogger