7/31/2015 10:30:00 AM

Virtual- Long Matt Puder prasowany MatującyMamy lato i chyba żadna z Pań nie lubi się błyszczeć, a niestety ciężko tak w upalne dni się nie świecić. Ja osobiście strasznie tego błyszczenia nie lubię, dlatego chciałabym Wam dzisiaj pokazać, bardzo fajny ( z resztą to już nie mój pierwszy puder tej firmy, który mnie nie zawiódł)

 

Mowa o Virtual Long Matt. Jak dla mnie jest idealny na te błyszczenia i w porównaniu do innych matujących pudrów prasowanych utrzymuje się na twarzy zdecydowanie dłużej. 


 

Co więcej kiedy chciałam zrobić fotki do opinii upadł mi z wysoka, byłam już przekonana, że pokruszył się cały i co odpadł tylko kawałeczek, bo jest bardzo dobrze sprasowany, a wiem z życia, że inne pudry po takim upadku nadają się do wyrzucenia, albo przerobienia na sypki puder. 


 

Puder świetnie równoważy strefy tłuste i suche, co mam na myśli? Chodzi o to, że ja np miejscami mam bardzo suchą skórę, którą jak pokryje pudrem wygląda jak łuszcząca się, ale nie z Virtual Long Matt. Po prostu niczym się nie odznaczają miejsca tłuste od suchych i na odwrót, Puder świetnie radzi sobie z moimi niedoskonałościami i nie daje efektu maski , tapety na twarzy. Co prawda nie wiem jak jest używając gąbeczki, bo ja do pudru używam jedynie pędzla, ale mimo wszystko puder delikatnie oprósza skórę i ładnie ją matuje .

 

Jeśli lubicie i cenicie sobie ładną, zmatowioną skórę twarzy to zdecydowanie polecam Wam puder od Virtual, bo warty jest uwagi, do tego wszystkiego dostałam do testów odcień Long Matt 01 i trochę się obawiałam, że będę wyglądać jak śmierć, tymczasem idealnie dopasowuje się do skóry i nie ma efektu bladości, co też jest bardzo istotne:)


 

Polecam odwiedzić Virtual- kosmetyki do makijażu.

4 komentarze:

  1. A wyobrazcie sobie,ze ja jakoś nie slyszalam o nim To fakt nie Lubie blyszczenia zwłaszcza jak córka mówi"mama swiecisz się" Rozejrze się za nim

    OdpowiedzUsuń
  2. Puder ma zakrywać niedoskonałości a nie jeszcze przykuwać uwagę tym błyszczeniem skoro ten się sprawdził muszę się za nim rozglądnąć :)

    OdpowiedzUsuń
  3. kosmetyki do makijażu mają pomagac kobiecie a nie na odwrot i ten puder spełnia te wymogi

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 WYCHOWUJE I TESTUJE , Blogger