2/08/2016 03:34:00 PM

AveNet- Spersonalizowana koszulka dzieciece

Mam dla Was świetną firmę, wartą uwagi, a mianowicie AveNet. Firma wykona praktycznie każdy Wasz projekt, widziałam wiele ciekawych opcji dla firm, ale i dla osób fizycznych, takich jak ja :)Mnie urzekły bodziaki dla dzieci, ale ponieważ mój 2latek rośnie w tempie ekspresowym bodziaków już na niego nie ma a i rozmiar koszuleczki, którą wybrałam okazał się być na styk. Koszulka jest naprawdę świetna. Po pierwsze jakość materiału z jakiego jest wykonana jest rewelacyjna. Nic się z koszulką po praniu nie dzieje, nie zbiegła się, nie pomechaciła i jest naprawdę miła w dotyku.
Na rękawkach ma ściągacze, co rzadko w koszulkach spotykane (bynajmniej tam gdzie ja kupuję koszulki na syna).

Koszulka nie szarzeje, a napis świetnie się trzyma i nie pęka. No właśnie napis- to jest to czego szukałam od dawna, solidna firma, która wykona napis taki jak mi się podoba i nie ogranicza. Wiele mamy teraz firm na rynku, które produkują koszulki z napisami, ale napis zazwyczaj krótki, albo odgórnie z kilkudziesięciu do wyboru. Trochę nuda. W AveNet można wybrać samemu, co prawda ja podkradłam gotowy wzór, ale z własnymi danymi i wiem, że tylko mój syn będzie miał taki napis.

Firma AveNet wykonuje tak jak wspomniałam, nie tylko bodziaki, czy koszulki, ale kubki, mapy, reklamy na samochody i innego typu reklamy. A to co robią, robią bardzo solidnie. Miałam już kilka koszulek, gdzie zamawiałam sobie napis, napis który po kilku praniach schodził, kruszył się i bluzka nadawała się do niczego, bo pozostawały na niej resztki farby. Z koszulki AveNet nic nie schodzi , a Filipek może być oryginalny. Żałuję, że nie znałam firmy dużo wcześniej bo zamówiłabym sobie bodziaki właśnie u nich.
Taka koszulka, czy bodziak spersonalizowana to super pamiątka dla dziecka, my swoją na pewno schowamy do pudła z pamiątkami. Tak żeby za parę lat Filipek wyjął i przeczytał. FILIP ur. 29.09.2013,  65 cm, 4350 g,  w Częstochowie, 99% taty i 1 % mamy :)

Każdy dowolnie może wybrać napis, więc polecam, to naprawdę świetna pamiątka, a podczas noszenia na pewno niezwykle oryginalny ciuszek i do tego bardzo delikatny dla skóry (mimo ściągaczy nie zauważyłam, by jakieś szwy się odcisnęły na rączce).

Polecam raz jeszcze firmę AveNet i zapraszam na ich facebooka

10 komentarzy:

 1. Boska inna niż do tej pory widywałam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetny pomysł z taką koszulką

  OdpowiedzUsuń
 3. świetnie Filipek wygląda a jak jakość dobra to koszulka idealna :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetna bluzeczka,personalizowana,wysokiej jakości.Z pewnością zaopatrzę się dla mojego Mikołajka

  OdpowiedzUsuń
 5. Ale świetna,przyznam iż w garderobie mojej wiktorii przeważają bluzki kolorowe,bo jej zdolności manualne niestety często lądują na koszulkach. Sliczna jest :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Od razu pomyślałem o moich dzieciach bluzka jest super

  OdpowiedzUsuń
 7. bluzeczka świetna, lubię klasyczną biel z lekkim wzorem, a tu imie dziecka, fantastyczna

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 WYCHOWUJE I TESTUJE , Blogger