2/01/2016 03:19:00 PM

Pomóżmy obudzić Julcię- regulamin aukcji


Postanowiłam stworzyć krótki regulamin, naszej aukcji charytatywnej i proszę każdego o zapoznanie się.

Wszystkie nagrody do zlicytowania znajdują się w folderze "pomoc dla Julii". To pod wybranym zestawem podajemy swoją propozycję ceny, podbijamy o pełne złotówki.
Każda z licytacji ma określoną cenę minimalną, tak by rzeczywiście zebrać COŚ dla Julci. Myślę, że aukcje są ciekawe i każdy znajdzie coś dla siebie. Pamiętajcie najważniejszy jest cel- pomoc dla Julci.
Nie chcę żadnych kłótni. :) 
Wygrywa ostatnia osoba, to znaczy ta która podbije cenę najwyżej do dnia 15.02.2016 do godziny 23;59. Wtedy też kończymy licytację. 
Zastrzegam sobie, że gdyby nie było zainteresowanych (brak ofert kupna) danym zestawem przedłużę licytacje.
W licytacji mogą udział brać WSZYSCY. Przez słowo wszyscy rozumiem naprawdę wszystkich, także sponsorów, moją rodzinę, a nawet samą siebie i obiecuję że wszystko będzie uczciwie.
Po wygranej licytacji oczekuję potwierdzenia dokonania przelewu na daną kwotę plus adresu do wysyłki.

Przy niektórych aukcjach wyszczególniłam, że osoba licytująca pokrywa koszt wysyłki, dlatego proszę dokładnie czytać opisy aukcji, by później nie było niepotrzebnych niedomówień .

O Julci możecie poczytać na stronie www.julia.help. Wszystko dane do przelewu zamieściłam w opisie głównym licytacji.

Zapraszam :) razem pomóżmy obudzić Julcie:)

Konkurs nie jest sponsorowany, administrowany ani organizowany przez serwis Facebook. Dołączając do Konkursu, Uczestnik przekazuje dane osobowe Organizatorowi, a nie serwisowi Facebook. Serwis Facebook nie ponosi odpowiedzialności za Konkurs. Wszelkie pytania, komentarze oraz skargi i reklamacje związane z Konkursem powinny być kierowane do Organizatora, a nie do serwisów Facebook

5 komentarzy:

Copyright © 2016 WYCHOWUJE I TESTUJE , Blogger