2/05/2016 03:32:00 PM

Red Pharma- Calmapherol Pianka

Dzisiaj mam dla Was naprawdę świetny produkt. I tym razem pokażę Wam to na zdjęciach. Mój mąż jest typem osób nie lubiących getrów, kaleson etc. W związku z tym, że sporo czasu mimo wszystko spędza na dworze, bo nadzoruje i liczy towar przy załadunku czy rozładunku, na jego auto toteż któregoś dnia odkryłam na jego nogach odmrożenia. Zdjęcie i tak jest zrobione po jednym zastosowaniu już pianki, bo robione w dzień. I na dodatek mój aparat wariuje ale musicie mi uwierzyć, ze nogi były mocno czerwone .
Nogi szczypały i piekły, a mąż w nocy zamiast spać przebierał nimi i doprowadzał mnie do wariacji, dlatego pobiegłam po piankę i jej od razu użyłam.

Pianka podziałała natychmiastowo, to znaczy przestało piec, skóra nie ciągła się jak to określił mąż, a odmrożenie przestało być bordowe i stało się tylko czerwonym. I to po jednym użyciu. Pianka jest chyba dla mnie najlepszą formą, szybko, bez zbędnego brudzenia rąk aplikujemy piankę na odmrożenie i po sprawie.
Ale, żeby nie było że pianka jest na odmrożenie tylko, bo tak nie jest. Pianka pomoże też przy oparzeniach termicznych i słonecznych, pianka regeneruje skórę podrażnioną, popękaną, zaczerwienioną, z AZS, po terapii sterydowej. Jest naprawdę świetna uwierzcie mi. Wczoraj siedząc u rodziców nagle coś mnie uczuliło, być może płyn do mycia naczyń- nie wiem, ale skóra na dłoniach stała się szorstka i niemiłosiernie swędząca, co więcej w kontakcie z wodą czułam się jakby ktoś wylewał mi na dłonie wrzątek. Na samej skórze nie było widać nic, dziwna sytuacja, ale prawdziwa. Musiałam sobie pomóc,bo zbliżała się kąpiel synka i nie dałabym rady go umyć. Pobiegłam po piankę i użyłam. Chwilę czułam się jakby ktoś położył mi lód na dłonie, a po 10 minutach już nie było mowy o pieczeniu, swędzeniu i mogłam normalnie kąpać syna.
Zobaczcie efekty stosowania Calmapherol Pianka na odmrożenia i sami się przekonajcie, że ta pianka to zbawienie w takich sytuacjach. A od odmrożenie niestety łatwo w zimę. Dłonie są na takie działanie szczególnie narażone, więc po co cierpieć, kiedy świadczę Wam, że pianka pomoże ukoić ból po odmrożeniach i szybko zregeneruje skórę.
Polecam Wam zapoznać się z całą ofertą Red Pharma. Produkty Red Pharma dostępne są wyłącznie w aptekach .

8 komentarzy:

 1. Oj fajnie bo ja też nie lubię rajstop i getrów a po spacerach z dziećmi czasem nogi na mrozie się podczerwieniły

  OdpowiedzUsuń
 2. Coś dla mojego męża.Lepiej zmarznąć niż ubrać ciepłe kalesony.Polecę mu tą piankę mam nadzieję,że jej użyje i będzie równie zadowolony co Twój mąż.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie słyszałam jeszcze o takim produkcie,przyznaję mój Mąż w tym roku kaleson nie założył jeszcze ani razu,bo zimy brak...

  OdpowiedzUsuń
 4. muszę się przyznać że mało dbam o te sprawy nie lubie kalesonów spróbuje użyć pianki

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 WYCHOWUJE I TESTUJE , Blogger