2/12/2016 04:24:00 PM

LTP Pharma- Ortho 3000 żel

Ostatnim produktem do testowania jaki otrzymałam od firmy LTP PHARMA jest żel Ortho 3000. Niestety ze względu na jeden ze składników żelu nie mogłam go testować ja. Ale podarowałam go mojej mamie, która ostatnio narzekała na bóle kolan.Żel Ortho 3000 działa chodząco, nie tak jak chłodzący krem konopny, ale po wmasowaniu daje uczucie lekkiego chłodu, przyjemnie odpręża zmęczone mięśnie. Żel Ortho 3000 służy do masażu zmęczonych, nadciągniętych mięśni, bólach stawów, ścięgien czy więzadeł. Żel dobrze się wchłania, nie pozostawiając żadnych powłok, niestety jeśli ktoś jest alergikiem tak jak ja i uczulonym na salicylany,nie będzie mógł go używać. Przynosi skuteczną ulgę podczas masażu to na pewno, delikatnie chłodzi ociężałe i obolałe mięśnie.Żel zamknięty jest w tubie, takiej jak pasty do zębów, wygodnie się dzięki temu aplikuje żel. Żel nie jest wodnisty, ale i niegęsty, łatwo i szybko się go rozprowadza i ładnie się wchłania bez pozostawiania smug. A najważniejsze jest to, że działa. Działa chłodząco i łagodzi ból, napięcie związane z nadciągniętymi mięśniami czy obolałymi stawami.

Dlatego ja polecam żel osobom, które oczywiście nie sa uczulone na składniki . Skład poniżej: 
Produkt nie jest perfumowany , a intensywny zapach dają jedynie olejki eteryczne zawarte w żelu.Polecam dla osób które cierpią z powodu chorób zwyrodnieniowych stawów, żel może ulżyć uporczywy ból.

Zapraszam do LTP PHARMA oraz na facebooka.

7 komentarzy:

 1. oj dobrzer wiedzieć nie mam chyba uczulenia bo póki co nie wyszło i oby nie . A takie żele czasem a właściwei często się przydają

  OdpowiedzUsuń
 2. Przydałby się dla mnie i dla mohego męża.

  OdpowiedzUsuń
 3. Niektóre żele rozgrzewają,ten chłodzi i myślę,że skusze się na niego.

  OdpowiedzUsuń
 4. oj przydałby mi się taki cudny produkt ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. jak coś na obolałe mięśnie to będzie dla mnie

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 WYCHOWUJE I TESTUJE , Blogger