2/05/2016 03:51:00 PM

LTP Pharma- Chłodzący krem konopny CannabisKolejny produkt jaki otrzymałam od LTP PHarma to chłodzący krem konopny Cannabis.Krem chłodzący pomaga mi po codziennych wieczornych ćwiczeniach- jak? Przynosi ulgę na rozgrzane i nieco obolałe mięśnie nóg czy rąk. Dodatkowo dzięki swoim właściwością już kilka razy ratował mnie od "zadrapania się" , o czym mowa? Niestety korzystanie z wody z sieci ma swoje minusy, nigdy nie wiem kiedy wpuszczą "dodatki" do wody, bo w ten dzień zawsze zafundują mi reakcję alergiczną zaraz pod prysznicem. Najgorsze jest wtedy wycieranie, bo chcę od razu drapać, dlatego już nie jeden raz użyłam kremu konopnego jeszcze na mokre ciało. Głównie na nogi, bo tam uczulenie pojawia się pierwsze. Krem wchłania się szybko, nie brudzi, ani nie pozostawia po sobie uczucia lepkości. Przynosi ulgę w pieczeniu wywołanym wysiłkiem fizycznym, ale i w pieczeniu wywołanym alergią.Odkąd używam wieczorami chłodzącego kremu konopnego, nie budzę się ze zesztywniałym karkiem, czy zakwasami po ćwiczeniach. Krem naprawdę świetnie się sprawdza. A w dodatku dzień po depilacji nóg jest dla mnie wybawieniem, przynosi ulgę w pieczeniu.
Wcześniej używałam rożnych balsamów, ale dopiero teraz wiem, że do masażu po moich treningach idealnie nadaje się jedynie chłodzący krem konopny Cannabis. Dlatego polecam go wszystkim tym, którzy ćwiczą, którzy cierpią w powodu opuchniętych, zmęczonych stóp ten krem Wam pomoże.

Zapraszam do LTP Pharma oraz do polubienia ich facebooka

9 komentarzy:

 1. Oj fanie chłodzący krem by się przydał :) może nie ćwiczę intensywnie ale po całym dniu latania za dwójką trochę nogi zmęczone

  OdpowiedzUsuń
 2. idealny na lekkie uśmierzenie bólu

  OdpowiedzUsuń
 3. Krem ma super właściwości i koniecznie muszę go nabyć.

  OdpowiedzUsuń
 4. Miałam go jest świetny pod każdym względem :)

  OdpowiedzUsuń
 5. coś na ochłodzenie nawet krem by się przydał po ciężkim dniu

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 WYCHOWUJE I TESTUJE , Blogger