1/11/2017 01:13:00 PM

Amkeze- suszone warzywa i owoce- suszone pomidory

Lubicie suszone pomidorki? ja lubię je w sałatkach i surówkach, dlatego bardzo ucieszyłam się z suszonych pomidorków. Mój syn tym razem ich nie zjadł, bo pomidorów nie jada, a ja mogłam wykorzystać suszone pomidory do sałatek na Boże Narodzenie i do dekoracji. W opakowaniu jest sporo suszonych plastrów, dlatego jeszcze dziś mogłam zjeść kanapkę z suszonym pomidorem:)
Pomidory w tym okresie są zupełnie pozbawione smaku i oczywiście wcale a wcale nie są zdrowe, dlatego moim zdaniem warto sięgnąć po te suszone. 

Pomidorki suszone są w plastrach, nie są połamane, są ładne, całe. Pięknie pachną a jeszcze lepiej smakują. Można zalać je oliwą i wtedy świetnie nadają się do sałatek, a można po prostu użyć ich od razu z pudełka, takich suszonych.
Już 2-3 kawałki dodane do zupy pomidorowej zmieniają całkiem smak zupy- zupy robionej na koncentracie kupnym, sklepowym.

Moim zdaniem pomidorki suszone od Amkeze są pyszne i polecam je szczerze każdemu.

Zapraszam do Amkeze i na ich Facebooka.

8 komentarzy:

 1. lubie pomidory wersji suszonej nie jadałma a są bardzo dobre i źródło witamin zdrowe i dobre dla organizmu :) czekam na lato i może w tym roku nam sie uda bo w zeszłym pomidory ni urodziły sie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Pomidory suszone w tym te Amkez nie smakują mi do kanapek.Właśnie dodałam je do pomidorówki i to najlepsza opcja by je zużyć :)

  OdpowiedzUsuń
 3. uwielbiam pomidorki,ale wersji suszonej jeszcze nie zajadałam :))

  OdpowiedzUsuń
 4. super najlepsze do zupy,do sałatek jeszcze nie robiliśmy

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 WYCHOWUJE I TESTUJE , Blogger