1/30/2017 02:50:00 PM

AWM- Origami zwierzęta

Jakiś czas temu pokazywałam Wam książkę Origami od AWM, dziś kolejna porcja Origami- tym razem zwierzęta. Mój Filip uwielbia wszelkie zabawy, dlatego bardzo cię ucieszył kiedy mama po nocy przestudiowała książkę Origami i poskładała kilkan zwierzątek. Przyznam się szczerze nie mam do tego wielkiej cierpliwości, więc wybierałam te najłatwiejsze;) Te skomplikowane zostawiam do zabaw z dziadkami, a co;) Origami zwierzęta to zbiór kilku, a dokładnie 8 modeli zwierząt do składania oraz kilkudziesięciu kolorowych arkuszy do składania.


Każdy model jest szczegółowo opisany, krok po kroku, zagięcie po zagięciu więc nie ma szans by się pomylić. Zwierzątka każde dziecko lubi, więc na pewno ucieszy się z takich papierowych, przestrzennych zwierzaków. Mój Filip lubi, ale niestety szybko też niszczy dlatego nie mam ani jednego zdjęcia wykonanego zwierzątka.
Książeczka Origami jest niewielkich rozmiarów więc śmiało można ją zabrać nawet na wakacje,w razie deszczu świetnie sprawdzi się jako zajęcie czasu dla młodszych czy starszych dzieci, które same będą wykonywać modele zwierząt. 


Mnie się bardzo podoba ta książka, dlatego ją polecam i zapraszam na stronę Wydawnictwa AWM oraz na ich Facebooka.

9 komentarzy:

 1. oj tak zawsze sie zastanawiałam jek je zrobic kiedyś widziałąm jedną książke ale wyjaśnienie takie że nie bardzo wiiedziałam co i jak :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja,może i takiej cierpliwości nie mam, ale fajnie ją wlasnie poprzez origami uczyc dzieci

  OdpowiedzUsuń
 3. też bym chciała nauczyć się składać origami, a te papiery dołączone są prześliczne :))

  OdpowiedzUsuń
 4. Może jak dzieci troszkę podrosną to spróbujemy pobawić się i poskładać jakieś zwierzątka :)

  OdpowiedzUsuń
 5. fajna zabawa nie tylko dla dzieci

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 WYCHOWUJE I TESTUJE , Blogger