1/04/2017 06:45:00 PM

Świat Naklejki- Naklejki dla dzieci

Naklejki jakie otrzymałam od Świat Naklejki podzieliłam na dwie grupy, etykiety i naklejki dla dzieci. Etykiety opisywałam wcześniej, dlatego teraz czas na naklejki dla dzieci. Które z dzieci nie lubi naklejek, mój Filip ma manie obklejania wszystkiego. Nie wspomnę o gigantycznej naklejce na telewizorze, której bałam się odrywać, że ekran nam się rozleje, ale mąż trochę nieświadom tego odebrał bez zbędnych szkód. W każdym razie naklejki to coś, co dzieci uwielbiają. Mój Filip uwielbia wszystkie, nie ma że ta jest na przykład z pieskiem to nie, odklejamy i przyklejamy, każda znajduje swoje miejsce, a to w zeszycie, a to na blacie, inne na zabawkach.
Świat Naklejki obdarowała mojego syna wielką radością, były naklejki wypukłe, tłoczone, ze złoceniami, i zwykłe, a ich ilość pozwoliła mi nawet na z chomikowanie trochę arkuszy na zaś.
Naklejki są wykonane solidnie, nie drą się, łatwo się je przykleja i nie ma większych trudności jeśli się krzywo przykleiło by poprawić, co dla dziecka dużo znaczy. Widzę po swoim synku jak się złości kiedy nie przyklei się mu coś równo i próbuje odkleić i nagle naklejka się drze. Najczęściej wtedy zaczyna się złość i płacz. Z naklejkami od Świat Naklejki zostawiam go samego sobie i radzi sobie zarówno z odklejaniem z arkusza, jak i przyklejaniem gdzie chce. Teraz naklejki, które z chomikowałam wykorzystamy do tworzenia laurek dla babć i dziadków:)
Wśród naklejek znalazłam także naklejki gwiazdki z różnymi uśmiechami, które świetnie nadają się do wykorzystania jako "odznaka" na tablicy motywacyjnej, za dobre zachowanie i wykonane polecenia. Większość naklejek przedstawia różne zwierzątka, które mój syn uwielbia. Wśród naklejek znalazłam także naklejki przedstawiające narzędzia i lalki, a i one znalazły swoje zastosowanie.
Naklejki w zależności od rodzaju pakowane są po 1, 2 lub 3 arkusze, stąd też dzieci mają sporo zabawy z naklejaniem.

 

My polecamy Świat Naklejki i zapraszam do polubienia na Facebooku.

10 komentarzy:

 1. Moje dzieci uwielbiają naklejki. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Super naklejki :o) fajna sprawa do zabaw kreatywnych :o)

  OdpowiedzUsuń
 3. Juz widze usmiech córci jakby to zoabczyła młodszy tez lubi i nie wspomne ile ja sie paneli namyję po tych naklejkach a szafa nie pytać jak wygląda

  OdpowiedzUsuń
 4. U mnie też ciągle naklejki idą w ruch :)

  OdpowiedzUsuń
 5. syn na pewno ucieszyłby się z takiego pakietu

  OdpowiedzUsuń
 6. Moje dzieci uwielbiają naklejki

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 WYCHOWUJE I TESTUJE , Blogger