1/03/2017 11:08:00 AM

Sady Wincenta- Sok w szklanych butelkach 750 ml

To chyba najliczniejsza grupa soków jakie otrzymałam, jeśli o smaki chodzi. Przyznać muszę, że to jest moja ulubiona forma 750 ml.

Tyle mniej więcej bowiem mój syn wypija dziennie, więc nic a nic się nie zmarnuje:)

Nawet nie wiedziałam, że sok z aronii może być smaczny. Sama pijałam sok z aronii (domowej roboty) w kryzysie mojego ciśnienia, dolewałam sobie o herbatki i bardzo nie lubiłam tego smaku. Jednak sok jabłko-aronia jest zupełnie inny, smaczny no a przede wszystkim zdrowy.


Soki Sady Wincenta nie zawierają ani sztucznych barwników, ani konserwantów, ani też cukru. Są po prostu samo zdrowie:)Sok, który mnie bardzo ale to bardzo zaskoczył to jabłkowo-marchwiowy. Spodziewałam się takie jak to zwykle w sklepach soku, przesłodzonego, rzadkiego i ani marchwiowego, ani jabłkowego smaku nie wyczuć. A jednak sok jabłko-marchewka smakuje zupełnie tak jakbym sama wycisnęła sok , albo raczej zrobiła mus z jabłka i marchewki. Sok jest gęsty, mięsisty, nie jest wcale tak słodki jak te znane wszystkim Pysie, Kubusie itp. Czuć smak marchewki i smak jabłek, jest PRAWDZIWY.Soki z Sady Wincenta zawsze mają naturalny osad, stad też mamy gwarancję, że są naturalnie tłoczone, nie są sokami z samej nazwy.

Jak dla mnie soki z Sady Wincenta powinny być jedynymi sokami dla dzieci, bo są pyszne i zdrowe. Polecam Sady Wincenta i zapraszam na ich Facebooka.

8 komentarzy:

 1. Mniam uwielbiam soki a nie ma to jak świeże wycisniete (tylko sokowirówki mi brak) więć takie co je z powodzeniam zastapia poszukiwane :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Każdy testujący pisze,że soki te są pyszne.Koniecznie muszę w końcu ich sama posmakować :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Uwielbiam takie naturalne soki :-) samo.zdrowie

  OdpowiedzUsuń
 4. chyba jabłuszkowo-gruszkowy byłby moim faworytem :))0

  OdpowiedzUsuń
 5. kolejna recenzja o smacznych sokach

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 WYCHOWUJE I TESTUJE , Blogger