1/04/2017 02:23:00 PM

Egmont- Vaiana. Książka z prezentem

Egmont to wydawnictwo, które zaskakuje mnie ilością ciekawych pomysłów, jak przyciągnąć młodego czytelnika. Książka, którą tu dzisiaj opiszę jest na to najlepszym dowodem. 
Pzygody Vaiany znamy już z inne książeczki, którą opisywałam. Vaiana to dziewczyna, która jako dziecko już została wybrana przez Morze, by uratować swoje plemię i na nowo ożywić żeglugę jej plemienia.  Morze podarowało jej serce Te Fitti- wyspy, której uratowanie gwarantowało powrócenie ładu i spokoju na wodach morskich. Vaiana wyrusza na poszukiwania półboga i przeżywa wiele przygód zanim dociera do wyspy, której ma zwrócić "serce".


Ksiązka jest pięknie ilustrowana, piękna twarda oprawa sprawia że książka mniej się gniecie w rękach dziecka. Dodatkowym atutem tek książki jest prezent- naszyjnik, który mój syn uważa za talizman i nie chce mi go oddać. Myślałam, że to książka i gadżet dla dziewczynki, a jednak mój syn bardzo polubił Vaianę i jej niezwykłe przygody podczas żeglowania.


My polecamy tą książkę i zapraszamy do Egmont oraz do odwiedzenia i polubienia Galaktyki Czytelnika:)

8 komentarzy:

 1. :) chyba trzeba odwiedzić bo teraz sa takie fajne i książeczki z nowymi bajkami sama bym poczytała :) nie tylko dzieciom

  OdpowiedzUsuń
 2. Super książeczka :o) może moje dziecko w końcu zaczęłoby czytać...

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne ilustracje i przygody na pewno wciągają dzieci :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jestembardzo ciekawa tej książki a do tego taki niby gadżet ale dosyć że ładny to i podoba się Filipkowi :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. subcio ta książka :))) i do tego ten talizman :DDD

  OdpowiedzUsuń
 6. sama bajka już mi znana z innych opinii,książka dobra na prezent

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 WYCHOWUJE I TESTUJE , Blogger