6/23/2017 01:27:00 PM

Diagnosis- GlySkinCare- Argan Oil hand cream

Dzisiaj o kremie arganowym do rąk, który otrzymałam w ramach współpracy z Diagnosis.


Krem ma bardzo ładne morskie opakowanie, które przyciąga wzrok, a w tubce kryje się krem o czarodziejskiej mocy, dosłownie.
Odkąd mamy działkę bardzo dużo grzebię w ziemi, we wodzie, a moje dłonie są po prostu zniszczone, wysuszone, popękane itp.
Każdego dnia wieczorem z pomocą przychodzi mi właśnie krem do rąk GlySkinCare. Krem dogłębnie nawilża, to czuć, bo mam na skórze takie lekkie uczucie zimna i mrowienia, skóra staje się delikatna, wręcz jedwabiście gładka. Krem wchłania się szybko, pozostawia na dłoniach tych lekki film, to tak jakbyśmy psikali mgiełką dłonie.
Krem jest bardzo wydajny, naprawdę niewielka ilość pozwala na nawilżenie dłoni. Skóra dłoni jest odżywiona, dłonie stają się o 5 kilogramów lżejsze, jak dla mnie. Skóra zmęczona po pracy na działce odpoczywa, regeneruje się . 
Dłonie to wizytówka każdego z nas, czy to kobiety, czy mężczyzny dlatego warto o nie dbać i nie myślcie sobie, że jak pracujecie fizycznie to dłonie muszą być zniszczone. Ja nie boję się prac fizycznych, kopię szpadlem całą działkę, grzebię w ziemi każdego dnia nosze wiele niezbyt przyjaznych dla dłoni rzeczy. Nieraz je pokaleczyłam, wyszły odciski i doprowadziłam je do stanu, że skóra schodziła płatami, ale za każdym razem z pomocą przychodzi mi krem z olejkiem arganowym i ich regeneracja, odżywienie i wygładzenie przychodzi bardzo szybko.
Jak dla mnie krem jest rewelacyjny i dlatego polecam Wam GlySkinCare i zapraszam do Diagnosis oraz na ich Facebooka, a krem znajdziecie TU.

8 komentarzy:

 1. Nie miałam jeszcze tego kremu, ale chyba muszę go wypróbować

  OdpowiedzUsuń
 2. super oststnio mi sie przyda bo po pieleniu troche ucierpiały :) a dobry krem to podstawa zwałaszcza żę nie każdy mi pasuje

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie spotkalam sie z nim jeszcze nigdzie ale teraz porozglafam sie

  OdpowiedzUsuń
 4. Krem ze "Złotem Maroka" musi świetnie się sprawdzać :)

  OdpowiedzUsuń
 5. krem jak żona wypróbuje to ja też chetnie

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 WYCHOWUJE I TESTUJE , Blogger