6/08/2017 02:05:00 PM

Egmont- Smerfy Poszukiwacze zaginionej wioski. Zadania z naklejkami

Dzisiaj przygotowałam Dla Was niesamowicie ciekawą książeczkę o Smerfach. To nie jest kolejne opowiadanie, tym razem to książka z zadaniami do rozwiązywania, a do tego mamy w środku pakiet zwykłych naklejek, a do okładki przyczepione są także naklejki wypukłe . Znakomita zabawa gwarantowana. 
Zbiór zadań jest przeróżny i labirynty i odnajdywanie niepasującej postaci i kolorowanki i sudoku nawet, dla każdej grupy wiekowej coś się znajdzie. Książeczka przedstawia sceny z najnowszej bajki, dlatego pojawiają się tam zupełnie nowe postacie, których wcześniej ie znaliśmy i z którymi ja na początku miałam sporo problemu, by je odpowiednio nazywać:)

Książeczka jest bardzo ciekawą formą zajęcia czasu dziecka, np. w podróży. Zajmie, zaciekawi i zadba o to by dziecko się nie nudziło, a do tego występują w niej Smerfy:)
No i moc naklejek, które dziecko ma za zadanie przykleić na planszy w taki sposób by przedstawiły sceny z filmu. Bardzo fajny pomysł, zwłaszcza dla dzieci które już widziały bajkę, na ćwiczenie pamięci:)
U nas książka wywołała wiele radości, "papa es" to ulubiony Smerf Filipka, a na okładce jest nie kto inny jak sam Papa Smerf, książeczka z tyloma zadaniami i naklejkami nie może być niefajna, dlatego polecamy bez dwóch zdań:)
Zapraszam do Egmont i na Galaktyka Czytelnika.

6 komentarzy:

 1. Świetna :) córcia ostatnio takie uwielbia i nie tylko chodzi o smerfy a o rebusiki tu połąćz tu dadaj :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Moje dzieci też uwielbiają smerfy

  OdpowiedzUsuń
 3. Fantastyczna,Mikołajek też uwielbia Smerfy :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Patrząc na naklejki to raj dla mojej Antosi. Ciekawa książeczka.

  OdpowiedzUsuń
 5. Smerfastycznie :-) ale by moje bable miały frajdę :-)

  OdpowiedzUsuń
 6. kochane przez dzieci smerfy z naklejkami super książka

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 WYCHOWUJE I TESTUJE , Blogger