6/21/2017 11:22:00 AM

Fotografia na drewnie

Dzisiaj chciałabym Wam pokazać jakie cuda otrzymałam od Fotografia na drewnie. 

Jeden obrazek jest na gładkim drewnie, drugie foto jest na drewnie z korą. Oba podobają mi się bardzo, jednak zdecydowanie kora dodaje naturalności.
Zdjęcie niby to samo ale ciut inne nasilenie kolorów i odwrócone stronami i wyglądają jak dla mnie jak dwa zupełnie inne.
Fotografia jest nadrukowana na drewno, deseczki są dokładnie wyczyszczone, bez zadr, bez uszkodzeń,jedynie mały sęk, ale chyba w drewnie nie da się go uniknąć.Ładnie prezentuje się na półce. Mój syn bardzo zachwyca się swoimi zdjęciami, po ostatnim zachwycie zbierałam szkło, tu jeśli nawet upadnie na ziemię, to nie potłucze się, ewentualnie możemy uszkodzić kant.

Fotografia bardzo starannie nadrukowana na drewno, nie ma żadnych widocznych przeskoków koloru. Jak dla mnie bomba, bo naprawdę oryginalny pomysł na pamiątkę, takie zdjęcie jest już na całe lata. Drewno, na którym nadrukowana jest fotografia jest grube, stabilnie stoi na półce.

Polecam i zapraszam do Fotografia drukowana na drewnie

7 komentarzy:

  1. wygląda ślicznie niby takie samo ale jakby lustrzane odbicie drugiego :) gdzyby nie róznica wielkości i kora tak by pomyslał

    OdpowiedzUsuń
  2. Super to wygląda,na półce będzie się zdjęcie na drewnie ładnie eksponowało :)

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 WYCHOWUJE I TESTUJE , Blogger