6/13/2017 03:01:00 PM

AWM- Świat zwierząt. Wodne zwierzęta


Dzisiaj kolejna z książek od AWM. Jak już pewnie zauważyliście bardzo lubimy przyrodnicze książki tego wydawnictwa, dlatego chętnie sięgamy po kolejne. 

Świat zwierząt to książka z 59 naklejkami przedstawiającymi wodne zwierzęta, które oczywiście należy przykleić w odpowiednich miejscach, wyznaczonych w książeczce. 

Książka Świat zwierząt jak zawsze jest przepięknie ilustrowana, kolorowe rysunki zwierząt wodnych na pewno zaciekawią fascynata przyrody.


Poza pięknymi, kolorowymi ilustracjami w książce znajdziemy, krótkie, ale z perspektywy dziecka bardzo ciekawe i jednocześnie charakterystyczne opisy poszczególnych zwierzątek wodnych.
W książce przeczytać możemy między innymi o rybce "klaunie", homarze, wydrze, wielorybie, a także bobrze, sandaczu oraz ukwiale.
Książka jest podzielona na wody słodkie, morskie, płynące, stojące itp. więc dla dziecka to także nauka rozróżniania nie tylko zwierząt wodnych, ale także wód. Każda kartka tej książki przedstawia zbiornik wodny i jego mieszkańców, każde zwierzątko jest podpisane, ale nie wszystkie są opisane ciekawostkami.Książeczka edukacyjna dla młodszych dzieci,  ale także przyda się dla starszaka, jako atlas zwierząt wodnych. Polecam

Zapraszam do Wydawnictwa AWM oraz na ich Facebooka

9 komentarzy:

 1. super moja miały kiedyś podobna z tym że nie było pdopowiedzi gdzie co nalepić i zoo mieliśmy co prawda inna wersja a ta mi sie bardziej podoba

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajna książeczka, moje dzieci lubią takie z naklejkami. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Super książeczka, moja córeczka uwielbia wszystkie z naklejkami

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajna książeczka. Ciekawy podwodny świat

  OdpowiedzUsuń
 5. U nas takie to podstawa codziennie😉

  OdpowiedzUsuń
 6. Cudna książeczka,dzieci na pewno wiele się z niej nauczą :)

  OdpowiedzUsuń
 7. ciekawych książeczek pani synowi nie zabraknie

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 WYCHOWUJE I TESTUJE , Blogger