6/06/2017 02:12:00 PM

Wydawnictwo MD- Zuzia Koloruje. Filip Koloruje

Zuzia koloruje i Filip koloruje to dwie kolorowanki dla dzieci. To co podoba mi się najbardziej to oczywiście tytuł Filip koloruje, bo jak mój syn usłyszał tytuł od razu poleciał po kredki. W końcu książka dedykowana nie komuś innemu tylko jemu- Filipkowi;)
A kolorowanie to pięta Achillesowa mojego syna więc bardzo mnie cieszy kiedy zaczyna kolejne próby obłaskawienia kredki ;)

Każda z kolorowanek zawiera zestaw naklejek do wykorzystania czy to do kolorowanki, czy to dowolnie według uznania dziecka.
Bardzo fajnie, że jest rozdzielenie kolorowanek na dziewczęce- różowa i chłopięce- niebieska.
Do kolorowania dzieci mają różne zwierzątka, dzięki tym kolorowanką mój syn nie tylko uczy się kolorowania na zasadzie odwzoruj z obrazka obok, ale i poznajemy nowe zwierzątka dotąd może znane z ZOO, lecz już zapomniane. Kontury w kolorowankach są bardzo wyraźne dlatego też ułatwia to bardzo pracę dziecka.


Kolorowe obrazki jako wzór do kolorowania super pomysł, bo jeśli dziecko nie do końca pamięta zwierzątko, lub jeszcze nie widziało na przykład misia koali to nie wie jakich kolorów ma użyć do kolorowania. Oczywiście dziecko może użyć swojej fantazji i malować sobie wedle uznania kolorami jakie sobie wybierze sam, ale fajnie mieć jakiś obrazek jako przykład.

Kolorowanki świetnie zajmują czas dziecka, mój Filip jak tylko zobaczył naklejki to przepadł na dobre półtorej godziny:)

Polecam i zapraszam do Wydawnictwa MD oraz zapraszam na Facebooka.

6 komentarzy:

 1. Super moja właśnie takie lubi z naklejkami gdzie są miniaturki obrazka i koloruje wg tych nakl;ejek , a taka forma tez fajna

  OdpowiedzUsuń
 2. Lubimy takie książeczki z naklejkami

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajne są zwłaszcza dla Filipka-"Filip koloruje" ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. kolorowanki dla każdego dziecka

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 WYCHOWUJE I TESTUJE , Blogger