6/02/2017 01:20:00 PM

Myseflbook- fotoksiążka i fotoobraz


Jakiś czas temu nawiązałam współpracę z firmą Myselfbook, w ramach tej współpracy otrzymałam fotoksiążkę i fotoobraz, które sama stworzyłam. 


Przyznaje szczerze bardzo fajne, proste kreatory do tworzenia swoich własnych fotoksiążek. 
Więcej zajmuje wybranie i wgranie zdjęć, niż tworzenie projektu fotoksiążki. 
Możemy korzystać w gotowych szablonów, a możemy stworzyć swój własny, indywidualny, ja skorzystałam z szablonu. Oczywiście teksty można śmiało edytować i wpisać to co chcemy, ale układ zdjęć mamy już gotowy, więc i trochę czasu zaoszczędzimy.

Fotoksiążka wykonana jest naprawdę starannie, przyznaje wyskoczyło mi kilka komunikatów, że jakość zdjęcia jest niska i może ono po wydruku nie być takie piękne jakby mi się marzyło, ale zazwyczaj robię masę zdjęć telefonem, więc i takie zdjęcia słabej jakości umieściłam w fotoksiążce. Mimo słabszej jakości po wydruku nie ma różnic. Naprawdę świetna robota. Papier jest śliski, błyszczący i zdjęcia prezentują się na nim wyjątkowo ładnie, do tego twarda oprawa z nadrukowanym zdjęciem, które oczywiście wybieramy podczas tworzenia fotoksiążki. Można wybrac sobie format fotoksiążki, mój to 30 x30, ale mamy do wyboru mniejsze 20x20 i 25x25. Można także wybrać orientację (pion, poziom, kwadrat) wtedy też i nasze formaty ulegają zmienia na 20x30 lub 30x20. Ja wybrałam kwadrat i formaty dostępne są wtedy takie jak pisałam wyżej.
Fotoksiążka może mieć maksymalnie 120 stron, najmniej 24. Nasza ma 24 strony i przyznaję szczerze jak ktoś jedną fotoksiążkę na rok drukuje to ciężko było mi te 24 strony ze zdjęciami wybrać;) Sporo zdjęć wchodzi i wcale nie są małe.
Drugi produkt jaki testujemy to fotoobraz, tu wybrałam sobie zdjecie ze ślubu, dlatego że nie mamy żadnej pamiątki, to znaczy mamy ale nigdy nie ma czasu oprawić, a zdjecia w ramkach są fajne, ale zajmują dużo miejsca. Dlatego Fotoobraz to coś idealnego dla mnie. Wykonany jest na płótnie bawełnianym, naciągniętym na drewnianą ramkę. Obraz wygląda pięknie, piękne, naturalne kolory (mam inny obraz na płótnie i jest taki blady). Wykonanie jest na najwyższym poziomie. Do tego mamy możliwość wyboru formatu, oraz tego czy chcemy kolaż czy 1 zdjęcie na obrazie. Moim zdaniem to super rozwiązanie.Polecam, a do tego macie teraz okazyjne ceny, bo aż -50% , pędźcie póki czas, bo to co na papierze to zostanie na zawsze, a dysk może się uszkodzić, pamięć podręczna zagubić i Wasze piękne wspomnienia przepadną.
Zapraszam do Myselfbook oraz do polubienia ich na Facebooku.

7 komentarzy:

 1. Wygląda super chyba czas o takiej pomyśleć :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajnie wiedziec :-) fajny prezent ale i piekna ozdoba domu i pamiatka

  OdpowiedzUsuń
 3. U nas w rodzinie często łapiemy chwile i tradycyjnie wywołujemy, ale te sposób jest bardzo ciekawy i poukładany, a do tego jeszcze taka promocja! Warto skorzystać.

  OdpowiedzUsuń
 4. Super pamiątka na lata :-) :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Super sprawa,pamiątka na całe życie

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 WYCHOWUJE I TESTUJE , Blogger