6/14/2017 10:33:00 AM

Neko Manufakrura Drewna- Kręgle

Jakiś czas temu do naszego domu przybyły drewniane kręgle od Neko Manufaktura Drewna. Kręgle są niewielkich rozmiarów w kształcie ludzików, więc poza funkcją kręgli u nas w domu pełnią funkcję piratów na statku.
Kręgle są wykonane z twardego drewna i pomalowane kolorowymi lakierami, który nie odpryskuje podczas uderzeń, upadków z wysokości.
Mój Filip lubi kręgle, ta wersja jest idealną do zabrania w podróż, niewielka i naprawdę wytrzymała na wszystko, więc śmiało można grać nią na chodniku, czy też zabrać ją ze sobą na wakacje.
Pirackie postacie to również świetna alternatywa na zabawę w odgrywanie ról, przedstawień. Mój syn bawi się nimi na sto sposobów, bo każdy wie, że wyobraźnia dziecka jest nieograniczona.Kręgle wykonane są bardzo starannie, nie ma żadnych rys, zadr, są w 100 % bezpieczne dla dziecka. Dzięki przyjemnym dla oka kolorom przyciągają oko dziecka nie tylko 3latka, ale i maluszka. Świetny pomysł na ćwiczenie z dzieckiem koordynacji ruchowej. Rozstawiać kręgle można do woli, a kula do nich nie jest zbyt duża, więc jeśli rozstawimy szerzej kręgle to na pewno dziecko troszkę się porusza by zbić wszystkie kręgle. Kręgle ćwiczą cierpliwość, widzę to po moim synu, który do niecierpliwych należy, a z kręglami walczy i nieraz się mocno denerwuje, ale im dłużej gra tym widzę postęp w byciu cierpliwym, dla mnie to duży plus.


Drewniane kręgle są moim zdaniem super zabawką, przede wszystkim trwałą, plastik się pogniecie, popęka, a drewno będzie praktycznie jak nowe :)
Jak dla mnie świetna zabawka i polecam ją dla wszystkich maluchów. Zapraszam na stronę Neko Manufaktur Drewna oraz na ich Facebooka.

7 komentarzy:

 1. wyglądają fajnie i widzę że sprawiają frajdę w zabawie Moim by sie cos takiego przydało

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja mam plastikowe i masz racje bardzo się zagniataja. Te drewniane, choc małe sa urocze :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jeszcze nie miałyśmy okazji grać z córeczką w kręgle. Te wyglądają ciekawie

  OdpowiedzUsuń
 4. pomysł dobry mogłyby być trochę większe

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 WYCHOWUJE I TESTUJE , Blogger