6/22/2017 12:12:00 PM

Wydawnictwo TADAM- Smoczek Loczek

Powiecie prawie 4lateka a z książeczką "kartonówka" , ale ale to nie taka zwykła kartonówka, to niesamowicie wciągający komiks dla najmłodszych. Jego króciutka wersja, zabawna treść, piękne obrazki sprawiają, że maluchy pokochają tą książeczkę.Mały urwis Smoczek Loczek tak się śpieszył do skakania, ze nie słuchając dobrych rad mamy zapomniał odczekać chwil parę by nie dostać po jedzonku czkawki. Bojąc się przyznać mamie najpierw chowie się w szafie, tam znajduje go jego starsza siostra i radzi na czkawkę wstrzymać oddech, gdy to nie pomaga z pomocą przychodzi jego kolega, który radzi by stanął na głowie i powtarzał "uciekaj czkawko" tak długo aż sobie pójdzie. W takiej też pozycji znajduje Loczka jego tato, który radzi by poszedł z nim do domu, do kuchni napić się wody. Mały urwis choć boi się, że mama będzie zła iż jej nie posłuchał ma dość czkawki i posłusznie udaje się z tatą napić, do kuchni, wody. Gdy tylko mija czkawka mały Loczek znowu ucieka skakać na swojej zabawce.
Książeczkę czyta się szybciutko, bo jak to z komiksami niewiele jest tekstu, za to ciekawe ilustracje obudzają wyobraźnię dzieci. Mój syn pól dnia powtarzał "hik hik" jako że czkawka i kiedy chciałam go pośpieszyć przy jedzeniu, popatrzył na mnie i powiedział "nie bo ja nie chcę hik" ;) Książeczka jest urocza i ma uroczy przekaz że trzeba słuchać mamy:) Polecam ją dla wszystkich małych urwisów:)

Polecam Wydawnictwo TADAM oraz zapraszam na ich Facebooka.

7 komentarzy:

  1. super książeczka z morałem krótka historia i śliczne kolrowe obrazki coś dla mojego młodszego synka a może i starszej niedługo zacznie przygodę z nauką czytania w zerówce

    OdpowiedzUsuń
  2. To Kasiu i dla mojego urwisa będzie idealna :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Ciekawe pobudzenie wyobraźni dziecka.

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 WYCHOWUJE I TESTUJE , Blogger