6/08/2017 10:40:00 AM

Mojaderda- Kremowy żel pod prysznic


Od jakiegoś już czasu testuję produkty od Mojaderda. 

Produkty używam po raz pierwszy, ale polubiliśmy się na tyle, że na pewno będę po nie sięgać, z resztą kupiłam sobie poza współpracą dwa inne produkty i jestem z nich bardzo zadowolona, dlatego moja opinia nie może być inna jak pozytywna :)Kremowy żel pod prysznic sensual idealnie dobrany dla mnie. Uwielbiam takie zapachy, zmysłowe, ciepłe, pobudzające zmysły. Szczerze przyznaję, że od dłuższego czasu używam jedynie prysznica, nie lubię odmiękać;) Dlatego ucieszył mnie żel do testów, bo moje szybko się kończą i w sumie na skórze po kąpieli nie pozostawiają zapachu, nie wspomnę już, że miewałam i takie, co nawet się nie pieniły i np. brudu (z ziemi po pracach na działce) nie zmywały, dlatego zdecydowanie dużym plusem dla kremowego żelu od Derdy jest zapach, długotrwały, zmysłowy i po prostu piękny. Po drugie ładnie się pieni i wcale nie trzeba wylewać połowy opakowania, wystarczy jedna doza żelu. Żel zamknięty jest w opakowaniu z pompką, co dla mnie także jest super rozwiązaniem, bo nigdy za dużo żelu nie wyleje mi się z butelki, a co więcej nawet jeśli się przewróci to się nic nie wyleje.
Żel jest naprawdę bardzo skuteczny, dlatego ja zakochałam się w nim, bo dzięki niemu po kąpieli czyje się naprawdę świeżo, pachnąco. Jest wydajny i do tego skuteczny, to jest nie trzeba myć się sto razy;) żeby być czystym.
Ja naprawdę polecam, bo w dzisiejszych czasach trudno o naprawdę dobry i przede wszystkim wydajny żel. Żel, którego używam ja, używam od miesiąca i nawet nie ubyło 1/4 butelki, kiedyś w miesiącu szły mi 2 takie butelki, dlatego uważam go za rewelacyjny:)
No i pachnie obłędnie, zmysłowo:)


Warto polecam Mojaderda i zapraszam do nich na Facebooka

7 komentarzy:

Copyright © 2016 WYCHOWUJE I TESTUJE , Blogger