12/22/2016 11:15:00 AM

Animos- Centrum Edykacji Dziecięcej- Kącik 3-latka

Kolejną książeczką jaką intensywnie wertujemy jest Kącik 3-latka. Książeczka moim zdaniem dla 3-latka z pomocą rodziców;)

Książeczka zawiera wiele ciekawych zadań, głównie na domalowywanie, doklejanie brakujących elementów. Polecenia są proste, ale naprawdę trzeba dużej pomocy rodzica, by rozwiązywać kolejne zagadki. 
Z książeczki dziecko może nauczyć się przede wszystkim logicznego myślenia, spostrzegawczości i dokładności.  Mój syn nie wie jeszcze czy 3 jest więcej niż 4 czy mniej, dlatego nie kazdy 3-latek sobie poradzi z zadaniami. Ale jest też wiele innych zadań jak dorysowywanie brakujących pasów na jezdni, kolorowanie zwierzątek, rozróżnianie zwierząt domowych od zwierząt żyjących w zoo.

W książeczce znajdziemy naklejki, które to właśnie ma dziecko wykorzystać przy wykonywaniu kolejnych zadań . Naklejki łatwo odkleić więc nawet mniejsze dziecko nie powinno mieć problemu z odklejaniem.


Książeczka jest bardzo ciekawa, wiele można się z niej nauczyć, pod warunkiem, że będzie używana pod okiem dorosłej osoby:)

My poszerzamy wiedze o otaczającym nas świecie. Filipek poznaje zasady bezpieczeństwa drogowego, poznaje cyferki, poznaje także nowe słowa.
Książeczka pozwala rozwijać umiejętności dziecka a to chyba najlepsze co może dawać nam obcowanie z książką.

My polecamy Wam księgarnie Animos i zapraszamy na ich Facebooka.

9 komentarzy:

 1. fajna cos dla młodego ma 2,5 co prawda ale dorosnie zanim się obejrzę

  OdpowiedzUsuń
 2. Cos dla nas skoro sa zadnia synek z checia je rozwiazuje

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetna książeczka warto kupić maluchowi dołączam się do opinii :)

  OdpowiedzUsuń
 4. z książeczek dla trzylatków już wyrośliśmy jednak widać że ta zdecydowanie warta jest polecenia dla takich maluszków, a część zadań i dla mojego 4 latka byłaby ciekawa :)

  OdpowiedzUsuń
 5. u mnie takie książeczki są bardzo potrzebne

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 WYCHOWUJE I TESTUJE , Blogger