12/22/2016 06:28:00 PM

Stella Premium- Zmywaki profilowane 2 sztuki

Jak często wymieniacie swoje zmywaki?
Ja standardowo te małe zmywaki wymieniałam raz na tydzień i to przy zmywarce (używam zmywarki codziennie, żeby nie było;)). Wymieniałam dlatego głównie, że się rozpadały.

Teraz używam już chyba 3 tygodnie tej samej i jestem z niej bardzo zadowolona. Mowa o zmywakach profilowanych od Stella Premium. Zmywaki są dość duże, ale bardzo wygodne w użyciu, mają duże dziurki w strukturze gąbczastej, ale mimo to są bardzo mocne. jak do tej pory nie rozerwała się mimo iż użytkuje ją tak jak inne dotychczas zmywaki. Powierzchnia bardziej chropowata nadaje się do czyszczenia trudniejszych zabrudzeń, nie rysuje. 

Zmywaki bardzo łatwo utrzymać w czystości, co przy innych tez było trudne, bo mimo płukania po każdym zmywaniu, zmywaki szybko brzydko pachniały, przy stella premium nie odczuwam żadnych brzydkich zapachów.Gąbki nadają się do mycia naczyń, do czyszczenia zabrudzeń na większych powierzchniach jak np. kuchnia - płyta , czy w łazience- umywalka. Świetnie się ją użytkuje, jest miękka,poręczna i nie pęka mimo, że wykręcam ją jak najmocniej potrafię.

Jestem bardzo z niej zadowolona i dlatego polecam Wam. Zapraszam do Stella Premium oraz na ich Facebooka.

8 komentarzy:

 1. Produkty stella u nas zdaly egzamin polecam je

  OdpowiedzUsuń
 2. super ja nie mam zmywarki więć zmywak to podstawa :) musze zerknąć jakie kupuje :P bo moje jakoś wytrzymuja niszczy się powierzchnia ścierna :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Moje zmywaki też szybko się rozpadają,czas się z nimi na dobre pożegnać :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Zmywarki zazdroszczę ja choćbym chciała nie mam gdzie wstawić :( a co do zmywaków moje wytrzymują max 3 dni i to nie zawsze więc z przyjemnością sięgnę po te :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Stella dobra na wszystko. Powiem szczerze, że żona często zmienia gąbki do mycia, nie zauważyłbym gdyby nie fakt ich kolorystyki, ale fakt taki, że zadna nie jest dłużej niz tydzień

  OdpowiedzUsuń
 6. Fajne fajne i profilowane :)))

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 WYCHOWUJE I TESTUJE , Blogger