12/01/2016 01:07:00 PM

Reginasocks- stopki Purista

Reginasocks to firma, która działa już 10 lat w Polsce, a ja po raz pierwszy mam z nią styczność właśnie teraz.

Stopki z tej firmy są rewelacyjne to mogę Wam powiedzieć już dzisiaj. Nosze je na zmianę, mam 3 różne kolorki i wszystkie są świetne. Dzięki silikonowym gumeczkom wokół zakończenia skarpety nie zsuwają się z pięty , a przyznać muszę, że są wyjątkowo wyciętymi stopkami. Stopki trzymają się nogi, nawet podczas intensywnych ruchów, sprawdzałam podczas ćwiczeń i biegania za synem także;) Stopki są wykonane z bardzo fajnej bawełny, świetnie przepuszczają powietrze, stopa się nie poci.
Skarpety wiele razy prałam, podczas prania nie stosowałam jakiś szczególnych środków ochrony skarpet, prałam je jak każde inne. Skarpety po praniu wyglądają tak jakby były nowe, bez zmechaceń, bez zaciągnięć, a przede wszystkim co najważniejsze dla mnie nie kurczą się podczas kolejnych prań. Kolory także nie puszczają, nie farbują skóry (zdarzały mi się przypadki skarpet, które farbowały stopy, dlatego obawiałam się kolorowych skarpet, ale niepotrzebnie, skarpety nie farbują. Reginasocks to skarpety wysokiej jakości, dostępne są w wielu wzorach i kolorach, jaki i fasonach. Ja Wam teraz pokazuje stopki z silikonem, natomiast w następnych opiniach pokażę Wam inne rodzaje skarpet od Reginasocks. Już teraz mogę powiedzieć, ze wszystkie są świetnej jakości, wykonane ze znakomitej jakości bawełny. Ja polecam Wam Reginasocks oraz zapraszam do polubienia ich na Facebooku.

12 komentarzy:

 1. Oj akurat musze uzupełnic swoję braki w skarpetkach bo stare się wyniszczyóły i z przyjeknością popatrzei upoluje cos

  OdpowiedzUsuń
 2. fajne ja nie lubię takich krótkich dla siebie

  OdpowiedzUsuń
 3. Stópki idealne dla kobiet, ja jednak za nimi nie przepadam, wolę skarpetki

  OdpowiedzUsuń
 4. ślicznusie :)) choć uwielbiam stópki to jednak zimą zaciągam ciepłe skarpety :)) ale w domu oczywiście stópki

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo mi się podobają,z wyciętymi stopkami jeszcze nie miałam :)

  OdpowiedzUsuń
 6. świetnie się prezentują na nogach :) uwielbiam stopki i przyznać muszę że nawet w zimie w nich chodzę chociaż tylko po domu.

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 WYCHOWUJE I TESTUJE , Blogger