12/31/2016 11:35:00 AM

DastyPolska- Ontvetter Professional

Najchętniej pokazałabym wam same zdjęcia przed i po użyciu preparatu, ale muszę wtrącić swoje 2 grosze.
Ontvetter Professional przeznaczony jest do czyszczenia maszyn, do czyszczenia felg samochodu czy rur od motocykli. Ja natomiast nie byłabym sobą gdybym nie pogrzebałam w necie i nie znalazła jeszcze kilku zastosowań tego cudownego środka.
Naprawdę jest cudowny. W gonitwie przedświątecznej jakoś zapomnieliśmy o dywanach. Nie, nie nie zapomnieliśmy odpowiednio wcześnie oddać ich do czyszczenia, tylko zapomnieliśmy je odebrać;) Tak się składa, że do każdego pomieszczenia w mieszkaniu mam po 2 dywany więc nie miałam gołych podłóg, które by mi przypominały- odbierz dywan.
Niestety na przedpokoju mamy jasny dywan, wystarczy, że pada na dworze i na jasnobeżowym dywanie zostają ciapy po butach, nawet po wytarciu o wycieraczkę, nie wspomnę już że niekiedy mój mąż pod butami przyniesie smary (z pracy, bo czasem już na wychodnym musi jako kierowca przeparkować swoją ciężarówkę i przechodzi przez plac gdzie pełno smaru). Pomyślałam sobie kiepsko to wygląda na Święta Bożego Narodzenia wypucowany dom, a ten dywan na wejściu jakby ktoś 3lata nie sprzątał i psuł całą moją pracę. Pomyślałam co mi szkodzi, użyłam Ontvetter Professional do dywanu. Spryskałam miejsca zabrudzenia i po około 10 minutach przetarłam papierowym ręcznikiem, brud wyciągnęłam z dywanu wraz z lekką pianką- mgiełką która się utworzyła podczas psikania dywanu Ontvetter Professional. Nawet ten smar bez trudu zszedł. 


Dasty Ontvetter Professional to naprawdę skuteczny środek, dlatego polecam Wam go i zapraszam na stronę Dasty Polska oraz na ich Facebooka.

10 komentarzy:

 1. :) fajnie i jak fajnie ze ja nie mam dywanów kłopot z głowy :) ale dosamochodu by sie p[rzydał :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dobrze wiedzieć, że istnieje coś skutecznego :o)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nieznam tego produktu chetnie zapoznam

  OdpowiedzUsuń
 4. Super musi być musze go mieć

  OdpowiedzUsuń
 5. Koniecznie czegoś takiego potrzebuję! Już mam dość szorowania na kolanach wciąż plam na dywanie.

  OdpowiedzUsuń
 6. Kasiu a jaki ma zapach? Bo Michał kupil taki by wyczyscic łóżko jak Tosie odpieluchowalismy i smierdził strasznie :( 3h wietrzylam pokój bo zapach był nie do zniesienia. MoŻe ten jest inny, ale widac że skuteczny

  OdpowiedzUsuń
 7. była plama i plamy nie ma :D super super super :)))

  OdpowiedzUsuń
 8. kieruję się na stronę po zakup tego środka

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 WYCHOWUJE I TESTUJE , Blogger