12/29/2016 02:26:00 PM

Sady Wincenta- soki w butelkach 330 ml

Dzisiaj czas na soki w najbardziej lubianych buteleczkach 330 ml.

W tej formie otrzymałam :


Oraz sok jabłko-malina, sok pomarańczowy i sok jabłko-żurawina, ale niestety zdjęcia tych produktów miałam na komputerze, który uległ awarii:(

Poza sokami standardowymi jak sok jabłkowy, czy sok jabłko-gruszka, znalazłam także smak sok pomidorowy, sok jabłkowo-buraczany czy tez sok jabłkowo-pomarańczowy.


Soki Sady Wincenta są pyszne to już wiecie, i naturalne to też wiecie i zdrowe :) Ja nigdy w życiu nie napiłabym się soku z buraczka. No ale mówię sobie skoro mam napisać opinię to spróbować łyka muszę, miał być łyk było więcej:) Sok jabłkowo-buraczany jest słodki, czuć i jabłka i buraczki. Kolor ma bardziej buraczkowy, w zapachu wyczuwalne bardziej buraki, ale jest naprawdę dobry:) Sok pomidorowy gęsty, mięsisty i bardzo smakował mojemu mężowi . 
tak jak i sok pomarańczowy mięsisty, gęsty, słodziutki. Mój syn właściwie wszystkie soki chętnie pił, poza pomidorowym którego wypił tatuś i pomarańczowego bo jest uczulony.

Butelka 330 ml to idealna pojemność, tyle właśnie wypija w kubeczku mój syn, więc wlewając sok miałam pewność, że wypije i nie zostanie nic w butelce. Nie lubię kiedy zostaje coś na dnie i mnie jest szkoda wypić, bo to dla syna, a on nie wypije aż tyle;) Dlatego tak bardzo lubię pojemność 330 ml. 

Soki są bardzo dobre, nie psują się, są pozbawione sztucznych barwników, aromatów i cukru. Są po prostu ZDROWE, dlatego polecam po raz kolejny Sady Wincenta i zapraszam na ich Facebooka.

8 komentarzy:

 1. mniam soku z buraka nie piłam ale słyszałam że jest mega bomba witamin i czegos tam :) i polecany po zabiegach z wiekszą utrata krwi jak i w czasie okresu. za to sok pomidorowy mi nie podchodzi a wiem że dobry na skórcze nó. Ale ciekawi mnie jabłkowo-żurawinowy :) bo żurawine uwielbiam

  OdpowiedzUsuń
 2. pojemność idealna, ale i ciekawa smaku jestem :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie lubię soku z buraka ale w tym połączeniu zjabłkiem może być naprawdę smaczny :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ciekawe smaki, a porcja idealna dla malucha

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 WYCHOWUJE I TESTUJE , Blogger