12/21/2016 03:23:00 PM

AWM- Zwierzaki Cudaki

Książka Zwierzaki Cudaki to fantastyczna propozycja dla małych zoologów. 
Książka pełna jest egzotycznych zwierząt, pięknie ilustrowana. Książka zawiera aż 505 naklejek, które dzieci wyklejać mają w odpowiednich miejscach.
W książce zwierzęta przedstawione są w sposób żartobliwy, żyrafa staje się modelką, Papugi muzykantami, a koty wybiorą się na bal. W książce zawarte są krótkie, moim zdaniem bardzo ciekawe informacje o zwierzętach

Poza tym w książeczce dzieci znajda ciekawe zadania, nie tylko naklejanie odpowiednich naklejek w okienkach, ale także kolorowanie, rysowanie szlaczków, szukanie najkrótszej trasy. Na dzieci czekają też takie zadania jak: liczenie, wyszukiwanie różnic, układanie puzzli.

O zwierzątkach i ja sama czasami dowiaduję się z książeczki ciekawostek. Ta książka to naprawdę ciekawa forma atlasu zwierząt. Dla dzieci atlasy zwierząt często są nudne, a taka książeczka Zwierzaki Cudaki na pewno zachęci dzieci do poznawania nowych zwierząt. 

Osobiście uważam, że Filipkowi bardzo się spodobała, poznał wiele nowych zwierząt. Teraz kiedy nareszcie język stał się giętki łatwiej mu poznawać i zapamiętywać zwierzątka.
książka jest kolorowa, humorystyczna i tak naprawdę o każdym zwierzątku zawiera krótką ciekawostkę.

jak dla mnie dużo ciekawsza forma od typowego atlasu zwierząt, bynajmniej ta forma zdecydowanie bardziej przypadnie do gustu dzieciaczków i na pewno chętniej będą poznawać zwierzaczki.

My polecam Zwierzaki Cudaki i zapraszamy do AWM oraz do odwiedzenia ich na Facebooku.

8 komentarzy:

 1. cos dla mojej cóci ona uwielbia i książeczki i naklejki :) młody uczy się od niej i zaczyna lubic póki co naklejki a książeczki mazać i drzeć :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Super ksiazeczka i ma naklejki to co dzieci lubia

  OdpowiedzUsuń
 3. Uwielbiam takie książeczki,ciekawe zadania,ładne ilustracje i mnóstwo naklejek :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Uwielbiam AWM a tej książeczki nie znałam jeszcze, wydaje się ciekawa, tym bardziej, że moje dzieciaki zwierzęta, naklejki i zadania a tu mamy wszystko w jednym :)

  OdpowiedzUsuń
 5. suuubcio :)) jak i Irminka tak i ja kochamy zwierzaki :))

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 WYCHOWUJE I TESTUJE , Blogger