12/15/2016 04:18:00 PM

manipulacyjne.pl- Tablica manipulacyjna

Nie macie pomysłu na prezent dla dziecka? Ja znalazłam świetny prezent dla mojego, dlatego dzielę się z Wami tym odkryciem. Manipulacyjne.pl to naprawdę godna polecenia firma.

Tablice, którą wykonano dla mojego synka , można by było nawet rzucić i nic nie odpadnie.
Ostatnio coraz modniejsze stają się tablice manipulacyjne, ja długo szukałam firmy, która wykona na tablicy tak rozmieszczone i takie elementy, które mnie osobiście odpowiadają. No i znalazłam maniupulacyjne.pl


Wystarczy wejść na stronę, wybrać elementy rozmieścić je i czekać na zatwierdzenie, Pan Łukasz przyślę zwrotnego maila czy wszystko może być tak rozmieszczone, jak sobie zaplanowaliśmy, niektóre elementy muszę mieć zachowaną odpowiednią odległość by działały jak powinny. o chociażby taki klaps filmowy, czy klamka.

Wykonanie tablicy jest godne podziwu, tak solidnie i starannie to ja nigdy bym nie zrobiła. Bo przyznać muszę, że już przymierzałam się z takim zamiarem. 


Tablica manipulacyjna to super pomysł by wesprzeć rozwój motoryki naszych dzieci. Mój syn pomimo 3 lat chętnie bawi się tablica, otwiera sobie zamki, klamki, zasuwa i odsuwa zamek, włącza wiatraczek, światełko, czy też dzwoni. Ostatnio dzwoni nie tylko tym dzwonkiem,ale i po sąsiadach;) Klaps filmowy pobudził ego wyobraźnie i chodzi i woła "iiii akcja" i jego zabawki odgrywają scenki filmowe;)

Wybierałam takie elementy, by i Wam pokazać jakie ciekawe elementy można zamontować na takiej tablicy.
But - jest na suwaczek i wiązany- dzięki niemu uczę Filipka jak wiązać buty, bo zakładać raczej nie damy rady, ale z zakładaniem u nas nie problem.
Suwak i rzep- te dwa elementy na tablicy są by uczyć samodzielnego ubierania i rozbierania, chociażby zasunięcie kurteczki, czy zapięcie bucika na rzep.


Rura i łańcuch są po to u nas by Filip ćwiczył celność, no i ma frajdę z hałasu jaki robi tym łańcuchem;)

Kostki jak koraliki na druciku to taka mini wersja liczydła.
Kalkulator, z dźwiękiem zachęca do nauki korzystania z takiego urządzenia.

Światełko, wiatraczek i dzwonek oraz dodatkowy włącznik dzwonka uczą obsługi, ale też pobudzają zainteresowanie mniejszych dzieci. Trzeba przycisnąć,a  w przypadku wiatraczka i światełka trzymać cały czas by działały.

Zamek zasuwka ćwiczy umiejętność trafiania małym kształtem do celu i nie chodzi o naukę, czegoś niebezpiecznego, bo niby zamek, raczej chodzi tu o umiejętność rozpoznawania kształtu.

Klamka mój syn długi czas miał problem z otwieraniem drzwi, taka klamka do nauki na pewno wiele by wtedy pomogła.

Dzwonek hotelowy głównie do dźwięków , mój syn ukochał go z rana, tak by mama wiedziała że klient nasz pan i śniadania się domaga;)
Kurek od kranu do nauki samodzielnego odkręcania wody i mycia rączek:)
Minutnik- coś co u nas zawsze ma przekręconą sprężynę. Ten minutnik pewnie też tak skończy, ale póki co Filip używa go do odmierzania czasu wygłupów :) W zestawie znajdziecie też śruby do montażu na ścianie oraz kredą do malowania po klapsie filmowym.
Całość jest bardzo dobrze zabezpieczona w przesyłce, co moim zdaniem także zasługuje na uwagę, bo zdarzyło mi się niestety wiele razy dostać porozwalane paczki, tu nie ma co się bać, tablicy nic nie grozi:)

Tablice Wam gorąco polecam u nas Filip ją uwielbia mimo, ze już ma 3 lata:)Polecam polecam i raz jeszcze polecam manipulacyjne.pl oraz zapraszam do polubienia na Facebooku:)

11 komentarzy:

 1. zastanawiałam się nad nią ale jakos mnie nie przkonywała teraz chyba juz tak

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetna tablica i fajny pomysł na prezent :))

  OdpowiedzUsuń
 3. Wspaniała już takie widziałam,świetna propozycja do nauki i zabawy.

  OdpowiedzUsuń
 4. Wow ciekawa i pomysłowa na prezent

  OdpowiedzUsuń
 5. Genialna aż brak mi słów a mnie się to bardzo rzadko zdarza :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Pierwszy raz spotykam się z taką tablicą i jestem zachwycony. Blog Pani - bo to już nie moje pierwsze zaskoczenie winien się nazywać Wychowuję, testuję i czaruję :) bo mnie często zachwycają i intrygują Pani recenzje i opinie- chociażby przykład mamy powyżej!

  OdpowiedzUsuń
 7. Zgadzam sie z mężem ! Tablica super a Kasia inspiruje :-)

  OdpowiedzUsuń
 8. fajna rzecz takie coś to jest warte zakupu

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 WYCHOWUJE I TESTUJE , Blogger