10/14/2015 04:39:00 PM

Active Plast- plastry na ból głowy


Dzisiaj chciałabym Wam pokazać moim zdaniem coś ciekawego. Ciekawego, bo i skutecznego. Nikt nie lubi bólu głowy, tym bardziej migren. A ja nienawidzę tabletek łykać, tym bardziej że mogę łykać aż Apap:/

Dlatego chętnie sięgam po inne rozwiązania walki z bólem głowy i dziś chciałabym Wam, o jednym bardzo skutecznym napisać.  

Plastry Active Plast to świetne i innowacyjne rozwiązanie na ból głowy. Plastry przypominają do złudzenia plaster antykoncepcyjny, dlatego ostatnio uśmiałam się z męża, który na ramieniu nosił plaster na ból głowy.

 

Plaster jest naprawdę skuteczny, mąż wił się z bólu po łóżku, wiadomo mężczyźni są na ból w ogóle nieodporni, dlatego postanowiłam spróbować na nim działania plastra. Okazało się, że po kilkunastu minutach mąż wstał z uśmiechem, a po 30 min poszedł spać bez bólu. Plaster działa całe 24 godziny, tyle czasu należy mieć go przyklejonego. Należy, hmm no można oderwać wcześniej, ale jeśli ktoś walczy z silnym bólem głowy to dobrze wie, że czasem i 2-3 di na prochach się jedzie, a plaster to dużo wygodniejsza forma. Naklejam plaster na 24 godziny i zapominam o tabletkach, nie niszczę też swojego żołądka, bo każda tabletka niestety działa na niekorzyść. Plastry Active Plast zawierają tylko naturalne składniki, są więc bezpieczne dla mnie - alergika. 


 

Działają na silne bóle głowy wiem bo przetestowałam sama na sobie i działają lepiej od tabletek i dużo szybciej. A do tego przyklejam i zapominam o nim tak naprawdę. Dlatego serdecznie Wam polecam te plastry, bo są skuteczne.

Ich naklejanie i odklejanie nie jest jakieś pracochłonne czy też bolesne. No i zamieniamy łykanie na naklejanie więc jak dla mnie ogromny plus.

 

Polecam Wam zapoznanie się z ofertą firmy Active Plast. Zapraszam także do odwiedzenia ich profilu facebookowego .

4 komentarze:

 1. Oj coś dla mnie o ile na migrene podziała :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciekawa sprawa :D Chętnie wypróbuję :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Słyszałam już o tych plastrach i widzę,że kolejna opinia jest zachwalająca.Nikt nie lubi łykać tabletek a jeśli ma okazję zamienić je na plastry które faktycznie w działaniu są skuteczne to czemu nie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. ciekawy sposób działania na ból plastry dzialaja i to dlugo jak zajdzie potrzeba to z nich skorzystam

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 WYCHOWUJE I TESTUJE , Blogger