10/01/2015 09:36:00 AM

Rotbackchen-Sok Rumiane Policzki Klassik BIO


Dzisiaj mam dla as kolejną recenzję soku niemieckiej firmy Rotbackchen tym razem jest to Klassik Bio . Sok  z czerwonych i białych winogron, pomarańczy, wiśni, jabłek i jeżyn, a także owoców aceroli. 


Soczki otrzymałam w ramach współpracy z Agencją TOK TOK.

 
 

Tak jak i wcześniejszy sok jest naturalnie słodzony, nie zawiera cukru. Jest smaczny, a synek mało co zostawił żebym mogła spróbować;p 


 

Sok to prawdziwa bomba witaminowa, a dodatkowo dostarcza także najwyższej jakości żelazo. Jestem więc pewna, że podając go swojemu dziecku nie serwuje mu nic niezdrowego, a nawet coś dużo lepszego niż zwykły kompocik ugotowany przeze mnie. 

 

Sok jest przez mojego synka bardzo chętnie pity o ile jest smaczny, w przypadku Rotbackchen Klassik bio Rumiane Policzki nie miałam wątpliwości, że smakował synkowi, bo jak pisałam wcześniej wypił prawie cały.
Zostało tyle ile nie był w stanie wyciągnąć słomką.

 

Sok ma bardzo aromatyczny zapach, szczególne wyczuwalne były dla mnie wiśnie.  Soczek dzięki dużej zawartości witaminy C podałam synkowi w fazie największego przeziębienia (tj. najsilniejszego kataru) synek w tym czasie niezbyt chętnie pił cokolwiek, ale sok wyraźnie mu posmakował.

Pomimo barku sztucznych cukrów, soczek jest słodziutki, bardzo smaczny i do tego zdrowy, więc czego chcieć więcej?


 

Na pewno sięgniemy po niego jeszcze nie raz. A Wam polecam odwiedzenie sklepu VICTUALIA. 
Sok kosztuje coś koło 14,50 zł za 750 ml, z tym że możecie z powodzeniem go rozcięczać. Za naturalność to wcale nie jest wysoka cena, więc uważam że warto po niego sięgnąć. 

3 komentarze:

  1. Tak jak poprzednio recenzowany soczek ten również wydaje się godny uwagi.Tam gdzie dzieci tam musi być coś wartościowego do picia.Zdecydowanie warto go podawać dziecku :)

    OdpowiedzUsuń
  2. dzieci lubią pic soczki ze słomką warto kupić lepszy dla nich niż te sam cukier co są powszechnie dostępne

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 WYCHOWUJE I TESTUJE , Blogger