10/30/2015 02:39:00 PM

Milomi- Chiński smok . Zestaw kreatywny


Rozwijanie umiejętności, wyobraźni i precyzji ruchów podczas zabawy, to chyba najlepsza z możliwych form nauki. Dziś przygotowałam dla Was post z zestawem kreatywnym, przeznaczonym dla dzieci od 5 roku życia. 


 

Firma Milomi ma w swojej ofercie bardzo ciekawe zestawy, z których dzieci mogą stworzyć przeróżne kreatywne stworzenia. Mój zestaw to smok chiński. Smok wykonany jest ze sklejki i składa się z 4 części, które trzeba złożyć. W skład zestawu, poza smokiem wchodzą:

*Farbki - 6 kolorów
*pędzelek
*klej
*kolorowe bibułki
* instrukcja 

Wszystko co przyda się przy tworzeniu własnego, barwnego smoka chińskiego.  Mój syn nie potrafi jeszcze kleić papierków, a farbki, obawiam się, że skończyłyby na ścianie, więc postanowiłam pokazać póki co w stanie surowym naszego smoka. Smok, który i jak jest przez moje dziecko już uwielbiany i bawi się nim bez końca. Mimo, że jest bez kolorów, on ma swoje wizje, co ten smok robi i walczy z dinozaurami, albo chowie się w jaskini z pudełka. Służy do zabawy, kiedy synek opanuje już zdolność kolorowania farbami i naklejania bibułek, na pewno pozwolę mu udekorować w dowolny sposób jego smoka. Dzięki temu pobudzi się jego wyobraźnia, będzie się starał i ćwiczyć precyzje, dokładność . I na pewno wiele satysfakcji da mu patrzenie na własne dzieło. TO BARDZO ciekawa forma nauki i zabawy, myślę, że takim zabawkami możemy też zachęcić te dzieci, które nie lubią kolorować, wycinać, naklejać, wyklejać etc. Bo to od nich zależy jak będzie wyglądać ich zabawka. Do tego figurki są wykonane ze sklejek, są więc trwalsze od tekturowych zabawek do kolorowania. Co więcej smoka można wielokrotnie przemalowywać i ozdabiać. Zabawka idealna dla chłopca i dla dziewczynki. Pomalowana na pewno stanie się super ozdobą pokoju dziecka.  


Zapraszam Was do odwiedzenia strony Milomi oraz na facebooka.

6 komentarzy:

 1. świetny i widać że pochłania Filipka :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetna propozycja dla dzieci do kreatywnego spędzania czasu.Co prawda mój Mikołajek sam nie dałby sobie rady ze smokiem ale dla starszej bratanicy to już będzie w sam raz :)

  OdpowiedzUsuń
 3. fajna kreatywna zabawa na wieczory jesienne . widac ze synek zadowolony

  OdpowiedzUsuń
 4. dzieci lubią takie zabawy coś poskładać- coś posklejać -coś pokolorować

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetny zestaw, moje dzieci też wykonały tego smoka!!! Zabawa dla małych i duzych!

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 WYCHOWUJE I TESTUJE , Blogger