10/05/2015 12:39:00 PM

P.H.U Twój Styl Marcin Pawlaczyk- bluzka

Bluzka szara z długim rękawem, Disney Superman, to tak w gwoli przedstawienia pokrótce produktu, o jakim dziś będę Wam pisać. 


 
 

Bluzka, która jest naprawdę dobrej jakości, dobrego gatunku. Przede wszystkim dziecko się w niej nie poci, nie jest jak bluzki z sieciówek. Szczególnie mogę zaobserwować to teraz, kiedy mamy jeszcze względnie ciepło i kiedy mój mały Łobuz szaleje, nie muszę ściągać mokrej podkoszulki spod bluzki, jeśli już się poci to i bluza jest mokra. Nie zachowuje się jak stylon, ciało oddycha i nie muszę jej zmieniać na suchą, bo jest sucha. 


 

Bluzka jest wykonana z przyjemniej w dotyku bawełny, która się nie kurczy, ie wyciąga i nie strzępi podczas prania. Sama aplikacja jest dużych rozmiarów, ja dla mnie bardzo ciekawa. Aplikacja nie pęka i nie odkleja się po praniu.
 

Warto wspomnieć, że bluzka, tak jak i reszta odzieży w sklepie importowana jest z Holandii, nie jak w innych sklepach np z Chin. Daje mi to pewność, że jest gatunkowo lepsza i na pewno nie zrobi się z niej "ściera" po praniu. 


 

Mój syn lubi takie bluzki, toteż nie protestuje kiedy ją zakładamy, cieszy się i głaszcze po brzuchu, że ma taką fajną licencjonowaną koszulkę. 


 

Samo wykonanie, szwy są miękkie i nitki nie puszczają podczas prania. Tak jak wcześniej napisałam nie wyciąga się i nie kurczy, więc jak dla mnie bluzka jest świetnej jakości i w dodatku nie droga.
 

Czy wiecie, że bluzka o  której pisze kosztuje jedynie 24 zł, bluzka z licencją zaznaczam. To niedrogo według mnie i do tego jakość jest warta więcej. Dlatego ja polecam serdecznie odwiedzenia sklepu P.H.U Twój Styl Marcin Pawlaczyk oraz do odwiedzenia i polubienia profilu facebookowego sklepu.

3 komentarze:

  1. Super o dobre jakościowo i niedrogie ubrania ciężko zwłaszcza dla dzieci które szybko wyrastają

    OdpowiedzUsuń
  2. Widzę,że bluzka zdała egzamin.Dobra jakość przede wszystkim.Nie muszę mówić jak w tym wieku co chwilę wszystko ląduje w koszu do prania a każda z mam chce aby ciuszek był wytrzymały i niedrogi.Tu mamy wręcz idealne rozwiązanie.Z chęcią zaglądnę do sklepu :)

    OdpowiedzUsuń
  3. ja też wybrałbym dla syna tą bluzkę aż trudno uwierzyć że za tą cene można dostać konkretne ubrania dla dzieci

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 WYCHOWUJE I TESTUJE , Blogger