10/19/2015 02:03:00 PM

Konkurs Zima wcale nie jest zła


W wielu rejonach Polski zima już się pojawiła, ale uciekła. Jednak ze względu na fakt, że nagrodę mam stricte zimową, mam też dla Was małą zimową rozgrzewkę;)


Do wygrania będzie piękny kombinezon narciarski (spodnie i kurtka) bliźniaczy do mojego.

 

Zestaw oczywiście może minimalnie różnić się odcieniem, jak to bywa z ciuszkami. Więc biorąc udział w konkursie musicie mieć tego świadomość, że kolory mogą być mniej lub bardziej nasycone.
Komplecik jest bliźniaczy do mojego, tak więc jest raczej dla chłopca, rozmiar 98/104 (nie ma możliwości zmiany rozmiaru i koloru).

Żeby wygrać należy;
1. Polubić sponsora , którym jest LIDL POLSKA
2 . Polubić organizatora- mnie
3. Udostępnić plakat- KLIK
4. Pod plakatem zaprosić min 3 osoby do zabawy
5. Wykonać zadanie: Przekonaj mnie, że zima dla dzieci wcale nie jest zła. Interpretacja dowolna. Swoją odpowiedź zamieszczamy pod plakatem konkursowym, na FB.

Konkurs trwa tydzień, od dziś tj. 19.10 do 25.10 br. Wyniki pojawią się w ciągu 7 dni od zakończenia konkursu. Zapraszam, bo nagroda jest rewelacyjna:)

Konkurs nie jest sponsorowany, administrowany ani organizowany przez serwis Facebook. Dołączając do Konkursu, Uczestnik przekazuje dane osobowe Organizatorowi, a nie serwisowi Facebook. Serwis Facebook nie ponosi odpowiedzialności za Konkurs. Wszelkie pytania, komentarze oraz skargi i reklamacje związane z Konkursem powinny być kierowane do Organizatora, a nie do serwisów Facebook 

5 komentarzy:

Copyright © 2016 WYCHOWUJE I TESTUJE , Blogger