10/20/2015 12:18:00 PM

imaxi.pl- Plecak dinsey

Dzisiaj chciałabym Wam polecić kolejny , moim zdaniem ciekawy sklep. Ciekawy, bo znajdziecie tam i akcesoria dla dzieci i torebki i torby podróżne i kosmetyki. Możecie więc zamówić kilka rzeczy na raz, nie powielając kosztów wysyłki. Dlatego uwielbiam takie sklepy, bo zawsze wkurzałam się, że u jednego zamawiam to u drugiego coś innego i płacę za przesyłki.

Dzisiaj pokażę Wam plecaczek, za naprawdę niewielkie pieniążki. I mógłby ktoś powiedzieć, skoro za niewielkie to pewnie bubel. Przyznam szczerze celowo wybrałam plecaczek, bo chciałam sprawdzić. I teraz czas na moją opinię. 

Plecaczek testowany był mocno powiedziane testowany, on był "ciorany" wręcz przez moje dziecię. Filipa można prosić, grozić, a nawet krzyczeć i tak postawi na swoim i zrobi po swojemu. Tak więc setki razy powtarzałam, żeby nie pchał tyle zabawek do plecaczka, nie próbował wlewać picia, a nawet sam do niego wchodzić. Naprawdę testy ekstremalne przeżył plecaczek i pełna podziwu jestem, że jest cały.

Plecak początkowo traktowany był jak obrazek, w końcu mój mały mężczyzna kocha ciuchciaki, jak tylko zobaczył wizerunek swojego ulubieńca, wyrwał mi plecak z rąk przed "obcykaniem" fotek z metkami ustawił na łóżku a dookoła jego ciuchciaki. Jak już opadły emocje ;) plecak zaczął służyć tak jak powinien, ładowność ma sporą, wiele ciuchć i samochodzików weszło. Synek jak to dzieci w tym wieku (bynajmniej z mojego otoczenia) nie jest jakoś przyzwyczajony do noszenia plecaczka, 5-10 min i ściągamy i Ty mamo nieś. No więc dzięki regulowanej długości szelek radziłam sobie z noszeniem plecaczka na spacerach. Przód plecaka to obrazek lakierowany, pomimo złego traktowania przez syna, nic si nie stało i nadal jest cały. Nie popękał, nie ma nawet rys, nadal taki sam, jak za pierwszym razem. Tak jak wspomniałam wcześniej szelki są regulowane, więc plecaczek nada się dla dzieci różnego wzrostu. Jest wygodny, bynajmniej dla mnie, jako matki, która musi go nieraz nosić. Wytrzyma naprawdę złe traktowanie, a jego cena rewelacyjna. Dlatego polecam Wam zakupy u imaxi.pl. 
Odwiedźcie i polubcie koniecznie:) profil facebookowy sklepu.

7 komentarzy:

 1. Świetnie się prezentuje, a jak z pociągami to u mnie byłby hit :)

  OdpowiedzUsuń
 2. plecaczek śliczny a na stronie same ciekawostki polecam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Mój mały uwielbia Stacyjkowo więc z chęcią nosiłby plecaczek :) Cena nie musi być wygórowana aby dana rzecz była dobra jakościowo.Z chęcią zobaczę co sklep ma w swojej ofercie ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. extra :) na mal i wieksze podroze

  OdpowiedzUsuń
 5. coś dla przedszkolaka,na różne wycieczki można coś mieć w przystepnej cenie i być równie zadowolonym

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 WYCHOWUJE I TESTUJE , Blogger