10/16/2015 02:27:00 PM

Świat Wycinanek- notesDzisiaj chciałabym Wam pokazać moje cudo. Cudo, jakie otrzymałam od Świat Wycinanek.

Trzeba mieć wielki talent, by stworzyć coś tak fantastycznego. Już nie wspomnę o cierpliwości, której mnie we wszystkim ostatnio brakuje.

Notes, jak otrzymałam w ramach współpracy, jest tak piękny, że szkoda mi go używać, serio. Każdy detal, każdy najmniejszy szczegół dopieszczony starannie, notes przeszedł test spotkania z moim synem, bo przecież jemu ni umknąć nie może. Nic się nie stało, notes lądował na ziemi i nie odpadła żadna część. 


Notesik jest niby w środku zwyczajne kartki, ale na zewnątrz niesamowita okładka. Kanty okładki zdobią metalowe okucia, notesik wiąże się na piękną satynową tasiemkę. Okładka z przodu jest i szyta i wyklejana. Ma pięknego motyla i cudowne kwiatuszki. Wszystkie elementy idealnie do siebie pasują i się ze sobą komponują kolorystycznie. Całość tworzy trochę klimat notesu wygrzebanego z kufra prababci , nie że stary i brzydki, a właśnie chodzi mi o to, że piękny i taki hmmm dopieszczony. 


 


W latach 20 czy 30 robiono przecież wszystko ręcznie, z sercem. Każdy kto otrzymywał zlecenie, to ze strachu, to z woli wyrobienia dobrego imienia tworzył coś z sercem, tworzył dzieła z duszą.
 

Tak jest i w przypadku notesiku od  Świat Wycinanek- stworzony z duszą, z dbałością o każdy szczegół. To wielogodzinna, jak nie wielodniowa praca rąk. Nie maszyn, a rąk a taką pracę cenie sobie potrójnie. Notes jest miodem na moje serce, piszę to szczerze. Kiedy trzymam go w dłoniach czuję się wyjątkowo, bo jest niezwykły .  

Delikatny, a bardzo solidny i wytrzymały. Wykonany z dbałością o każdy najmniejszy detal, to nie ma mowy o pomyłce, to jest właśnie praca rąk, człowiek zadba o to by wszystko było przyklejone, przyszyte tak gdzie powinno, a nie gdzie przyszyje się maszynie. 


 


Jestem naprawdę oczarowana notesikiem i przyznam szczerze, chyba nigdy go nie zapiszę :)

jeśli chcecie poznać więcej niezwykłych prac, polecam odwiedzić Świat Wycinanek, poleca także polubienie profilu facebookowego .

7 komentarzy:

 1. Wygląda Naprawdę pięknie !!!:* Gratuluję współpracy.

  OdpowiedzUsuń
 2. robi wrażenie- jest po prostu prześliczny

  OdpowiedzUsuń
 3. To jest niezwykły notes,stworzony z pasją wykonany z niezwykłą precyzją nie mówiąc już o kunszcie artystycznym.

  OdpowiedzUsuń
 4. ten notes jak przepiękny dla nastolatek może być jako pamiętnik czy dziennik

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 WYCHOWUJE I TESTUJE , Blogger