10/31/2015 04:04:00 PM

Bajdaraj- O osiołku i cyrkowym fikołkuKolejna z serii bardzo zabawnych i bardzo przyjemnych dla ucha i oka bajeczek.

Wydawnictwo Bajdaraj to jedno z moich najbardziej lubianych wydawnictw, sami dokupujemy sobie książeczki tego wydawnictwa, ze względu na przyjemne treści, treści pełne humoru, pełne ciepła. I przede wszystkim pozbawione jakiejkolwiek nagonki, szykanowania czy wyśmiewania jakiś wad ludzkich, nie uczą więc niczego złego.

 


Bajeczka "O osiołku i cyrkowym fikołku" to kolejna bardzo ciekawa i bardzo nowa książeczka tego wydawnictwa. Jest króciutka i sprawiła, że mój syn śmiał się w łóżku zamiast spać:) Filipek uwielbia książeczki, siada obok i z zaciekawieniem (o ile występują obrazki) ogląda ilustracje. W książeczkach Bajdaraj nie brakuje barwnych i ciekawych ilustracji, które pobudzą dziecięcą wyobraźnię. 


 


Bajeczka opowiada o osiołku, osiołek jest ulubieńcem dzieci, które co dzień go odwiedzają. Jednak pewnego dnia nie przybiegły do niego na łąkę jak co dzień. Nie przybiegły, bo poszły oglądać przyjezdny cyrk. Osiołek odszukał dzieci w cyrku, zasmucony  że wolały one cyrk niż jego figle na łące postanowił wystąpić w cyrku i zwróci tak na siebie. Niestety jego sztuczka nie wychodzi na arenie cyrku, inne zwierzęta są na niego złe, ale jego ukochane dzieci cieszą się i biją brawo. Bajka kończy się puentą, dzieci wracają na łąkę ze swoim osiołkiem się bawić, bo wolą jego od innych cyrkowych zwierząt.


 
 

Bajeczka wydana w mniejszym formacie niż dotychczas, bo to taki rozmiar typowej kartonówki. Wydanie jest miękkie, tzn i okładka i kolejne stronice są miękkie, ale nie niszczą się i nie drą łatwo. Uwierzcie mi mój syn ma wyjątkowy dar psucia książek, a jak do tej pory nie popsuł ani jednej z tego wydawnictwa.Do tego piękne ilustracje i ciekawa treść to wszystko sprawia, że polecam Wam z czystym sercem Wydawnictwo Bajdaraj .

6 komentarzy:

 1. Uwierze moja córcia ma 4latka i juz powoli wyrasta z psucia kasiążek mam nadzieje

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo lubię to wydawnictwo, mają książeczki niewielkie, bardzo ładne obrazki i świetny, zrozumiały tekst :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wspaniała książeczka.Pełna bogatych ilustracji,ciekawej treści i oczywiście nowych książeczek dla dzieci nigdy za wiele :)

  OdpowiedzUsuń
 4. swietna ksiaeczka i piekne ilustracje

  OdpowiedzUsuń
 5. książka dla małego i większego dziecka,kolorowa i zabawna

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 WYCHOWUJE I TESTUJE , Blogger