10/27/2015 01:05:00 PM

AleŚwiatło- Żyrandol dziecięcyDzisiaj pokażę Wam kolejny rąbek pokoju synka. Tym razem będzie to sufit;) A na tym suficie super, extra żyrandol dziecięcy, który otrzymałam w ramach współpracy z firmą AleŚwiatło,


Po pierwsze to co muszę napisać, to, że Pan zajmujący się firmą, jest przemiłą osobą, a przecież jeśli ktoś chce zamówić coś internetowo, to fajnie kiedy może liczyć na miłą obsługę i doradztwo. Dlatego muszę o tym wspomnieć.

Wybór w sklepie AleŚwiatło jest ogromny, sama wybierałam  wybierałam i zdecydować się nie mogłam, tyle wzorów a co jeden to fajniejszy. W ostateczności mój wybór padł na plafon 3 żarówkowy z motywem dinusiów. W końcu w domu mam wielkiego fana dinozaurów, więc wyobraźcie sobie, że odkąd żyrandol jest już zamontowany na suficie, mój syn nie robi nic innego jak leży na łóżku i się patrzy na swoje dinusie.  

 

Do tej pory miałam w pokoju u syna pojedynczy żyrandol, tzn na jedną żarówkę. Tym razem wybrałam na 3 i to był strzał w dziesiątkę, można zapalić jedną, dwie lub trzy żarówki, więc dozuję ilość światła adekwatnie do potrzeb.


 

Montaż nie był trudny, choć nie robiłam tego ja, więc nie potwierdzę;) Ale mój tato mówił, że solidnie trzyma się przytwierdzony do sufitu. Rama, na której przytwierdzone są abażury (klosze) jest twarda, tzn nie gnie się, nawet jak mój tato naciskał. Koloru białego, bo  ns pokój jest w takich jasnych kolorach właśnie urządzany.

Do zestawu dołączone są żarówki. Przez co zaoszczędziłam czas na poszukiwanie odpowiedniego rozmiaru żarówki do klosza.

Przyznam szczerze, że w zupełności na teraz wystarcza nam zapalenie jednej żarówki, nie muszą palić się ani 2, ani 3. Pewnie jak Filipek podrośnie i będzie chciał w pokoju np. wieczorem malować czy pisać, wtedy jaśniejsze światło się przyda i wtedy będziemy używać więcej żaróweczek.  Żyrandol na plafonie jest wygodny do każdego mieszkania, bo przytwierdza się go u samego sufitu. Mój mąż np jest wysokim człowiekiem, a mieszkania nie są wcale niskie, ale wiszące żyrandole to jego zmora, więc u nas takie przytwierdzone do sufitu są idealnym rozwiązaniem.

Motyw dinusi  na kloszach (abażurach) jest naprawdę rewelacyjny i wcale nie jest powiedziane, że to wzór chłopięcy, bo dzięki tej jasnej kolorystyce nadaje się do pokoju małego odkrywcy i małej księżniczki uwięzionej przez dzikie dinusie w pałacyku;) (tak tak wyobraźnia matki nie zna końca). 

Żyrandol jest solidny, łatwy w montażu, łatwo tez będzie czyścić klosze, a najpiękniejszy efekt jest oczywiście wieczorem, kiedy się zapala światło i wtedy najlepiej widać cudowny motyw na abażurkach żyrandola. Jestem nim oczarowana, bo jeden detal zmienił zupełnie pokój, który do tej pory przez wiszący żyrandol wydawał mi się optycznie dużo mniejszym.

Zapraszam Was do odwiedzenie strony AleŚwiatło. Polecam też polubienie ich profilu facebookowego.

7 komentarzy:

  1. I to jest to czego szukam Akurat remontuje pokoj synabi wiekszosc zyrandoli to takie wiszace A ja szukam takiego do sufitu Ten jest ekstra Na pewno przejrze oferte

    OdpowiedzUsuń
  2. Wygląda świetnie w pokoju małego.Ja co prawda nie zamierzam zmieniać żyrandola ale kto wie może w przyszłości :) Dobrze wiedzieć gdzie po takie cuda zaglądać :)

    OdpowiedzUsuń
  3. klosze o tyle są fajne że nie zbierają dużo kurzu, dość fajnie żyrandol wygląda

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 WYCHOWUJE I TESTUJE , Blogger