10/28/2015 12:44:00 PM

Stella Felt- Aniołek Stróż w ramce

Kolejne cudeńko w moim domu, tym razem do pokoju synka, to obrazek, ręcznie tworzony, który tak naprawdę trudno jest mi ocenić, bo każdy szczegół i element tego obrazka wykonany jest odręcznie i z największą starannością. Obrazek wykonała przemiła Pani ze Stella Felt. Jak sama wspomniała wzorowała się ona na zdjęciu mojego synka, a efekt jest boski.

Obrazek, który przedstawia aniołka z imieniem, Aniołek jest uszyty i wklejony w tło obrazka. Nasz aniołek ma wielką muchę, tak jak mój synek:) 

Ramka obrazka jest drewniana, nie plastik czy jakieś inne tworzywo sztuczne. Aniołek wykonany jest z filcu, każdy najdrobniejszy element jest uszyty z największa starannością, nic tam nie ma przypadkowego, nic się nie odrywa. Obrazek jest po prostu fantastyczny, taki delikatny i subtelny, jak na Aniołki przystało i stanowi piękną ozdobę pokoju dla dziecka. 

Te Aniołki pani Moniki mają swoją duszę, każdy jest jedyny w swoim rodzaju, tworzony z myślą o dziecku.

 

Przyznam się, że nasz obrazek w pierwszej wersji stał na półce oparty i synek trącił półkę, a obrazek wylądował na ziemi. Wystraszyłam się, że już po moim cudownym aniołku, ale ani śladu, nic zupełnie się nie stało, bo wykonanie jest bardzo staranne i dokładne. 


 

Tło obrazka to także materiał, można sobie go wybrać, jaki się nam podoba, można wybrać kolory dominujące w aniołku, a Pani Monika stworzy cudny obrazeczek o wymiarach 15 cm na 21 cm. Stworzy aniołka, który będzie strzegł dzieciaczka, któremu jest dedykowany. Nasz aniołek dedykowany jest Filipkowi, dlatego nad głową aniołka na sznureczku przyczepiony jest napis FILIPEK, wykonany z koralików literkowych.

 

Zdjęcia same z siebie nie oddają pełnego uroku tego rękodzieła, bo jest pełne uroku.
Jeśli jesteście zainteresowani takim obrazkiem, bądź innymi ręcznie wykonanymi obrazkami, napisami i zawieszkami, to zapraszam Was do odwiedzenia strony Stella Felt na facebooku i blogu.


8 komentarzy:

 1. świetny, widać że robiony z ogromną starannością :)

  OdpowiedzUsuń
 2. To jest istne cudo.Wyroby handmade mają w sobie magię i ten obrazek jest na to dowodem.Myślę,że będzie równie idealnym pomysłem na prezent :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Uroczy obrazek, świetna dekoracja do pokoju dziecka :)

  OdpowiedzUsuń
 4. ale uroczy aniołek pewnie dla dziewczynki też znajdzie sie odpowiednia wersja

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 WYCHOWUJE I TESTUJE , Blogger