10/23/2015 02:30:00 PM

Wydawnictwo Barwodziej- Pokoloruj i Wyślij


Pewnie mało z Was zna Wydawnictwo Barwodziej i zapewniam Was koniecznie musicie poznać. To Naprawdę świetne wydawnictwo, które uczy dzieci właśnie sztuki kolorowania, precyzji, ale po to by pokolorowaną Kartę wysłać, jako oryginalną pocztówkę. 


 
 


Nasze pocztówki co prawda muszą chwile poczekać, bo mój syn przechodzi rodzaj buntu "pomażę wszystko i byle jak", a wiem, że za rok we wakacje na pewno z wielką dumą pokoloruje i wyślę pocztówki do swoich babć.

Pocztówki oczywiście przedstawiają kontury miasta Gdańsk, pięknego miasta nad morzem. Każda z pocztówek jest inna i ma innych charakterystyczny obiekt dla miasta. Pocztówki są naprawdę ciekawym pomysłem, nie tylko jeśli chodzi o rozwój dziecka, ale i oryginalnych pozdrowień z Gdańska przesyłanych przez osoby dorosłe.  Zestaw 5 pocztówek jakie otrzymałam sprawił, że chcę zajrzeć do Gdańska i poznać te miejsca z pocztówek. 


Pocztówka może okazać się także ciekawą formą zbliżenia się rodziców do dzieci podczas wakacji właśnie poprzez wspólne kolorowanie pocztówek o wysyłki. Każdy może przenieść swoje wspomnienia miejsc w dowolnych kolorach, a nie jak to jest na pocztówkach- zdjęciach dany kolor i koniec. 


 

Pocztówki to też świetna forma rozrywki z czasie wakacji, lub po prostu zajęcie dziecka podczas drogi powrotnej do domu.

Polecam Wam pocztówki Wydawnictwa Barwodziej i zapraszam do odwiedzenia strony.

5 komentarzy:

  1. Dość oryginalny pomysł na pocztówkę :) Faktycznie nie znam tego wydawnictwa ale ta propozycja od nich już podbiła moje serce.Będę pamiętała o nich na przyszły sezon letni ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. fajny pomysł pokolorowanie pocztówki i wysłanie jej najbliższym to frajda dla dziecka

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 WYCHOWUJE I TESTUJE , Blogger